REPREZENTACJA POLSKI KOBIET U19 PO ZGRUPOWANIU W MRZEŻYNIE2017-11-07
foto: Tomasz Bogdański (facebook)
W miniony weekend (3-5 listopada 2017r) w Mrzeżynie odbyło się zgrupowanie Reprezentacji Polski Kobiet U19, pod wodzą nowego trenera Tomasza Bogdańskiego. Przypominamy, że Polki przygotowują się do przyszłorocznych Mistrzostw Świata.  

Zdjęcie użytkownika Tomasz Bogdański.

Łącznie w zgrupowaniu, które odbyło się w Mrzeżyńskim Centrum Sportu wzięło udział 35 zawodniczek z całej Polski. Zgrupowania, które się odbywają i odbywać będą, mają na celu dobre przygotowania Naszej Reprezentacji do przyszłorocznych Mistrzostw Świata właśnie w tej kategorii wiekowej, które rozegrane zostaną w dniach 2-6 maja 2018 roku w Szwajcarii. 

Zdjęcie użytkownika Tomasz Bogdański.

Najbliższy sprawdzian Reprezentacji prowadzonej przez trenera Tomasza Bogdańskiego będzie miał miejsce w lutym przyszłego roku, a będzie to turniej Polish Cup, który rozegrany zostanie w Zbąszyniu, Nowym Tomyślu oraz Rakoniewicach. 

Właśnie tam zmierzymy się z większością naszych przeciwniczek z Mistrzostw Świata – podkreśla Tomasz Bogdański, dla którego jest to już drugie zgrupowanie w roli selekcjonera. – W Mrzeżynie wspólnie ze mną, drugim trenerem Przemysławem Wójcikowskim oraz Pamelą Bogdańską, kierownikiem technicznym i fizjoterapeutką przebywa 35 zawodniczek z całej Polski. Chcemy wyłonić optymalną ilość 20 – 25 osób, które będą reprezentowały Polskę w turnieju Polish CUP. Te zawody rozegrane zostaną na początku lutego 2018 roku w Zbąszyniu, Nowym Tomyślu i Rakoniewicach.  Dodaje Tomasz Bogdański (gryfickie.info)

Zdjęcie użytkownika Tomasz Bogdański.

Patryk


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 6308556