6 NATIONS FLOORBALL CUP - NITRA (SŁOWACJA)2017-11-02
wszystkie zdjęcia IFF
Już od jutra Reprezentacja Polski Kobiet weźmie udział w turnieju 6 Nations Floorball Cup, który odbędzie się na Słowacji (Nitra). Będzie to sprawdzian Biało-Czerwonych przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata, które właśnie odbędą się na Słowacji. 

Biało-Czerwone w grupie zagrają z Reprezentacja gospodarzy (Słowacją) oraz Łotwą. Obydwa spotkania fazy grupowej Polki rozegrają już jutro (piątek 3 listopada). W pierwszym spotkaniu Nasza Reprezentacja zmierzy się z Słowacją, początek spotkania zaplanowano na godzinę 9:00. Natomiast drugie spotkanie Polski zagrają z Łotwą i pierwszy gwizdek sędziów zabrzmi o godzinie 15:00. 

W drugiej grupie zagrają Reprezentację Norwegii, Danii oraz Niemiec. Faworyta turnieju wskazać będzie ciężko, ale po cichu wierzymy, że właśnie Nasza Reprezentacja sprawi niespodziankę i wyjadą z bardzo dobrym wynikiem. 

Obydwa spotkania Biało-Czerwonych będzie można śledzić na żywo na stronie Międzynarodowej Federacji Unihokeja (www.floorball.org) 

Polska - Słowacja >relacja live< start godzina 09:30
Łotwa - Polska >relacja live< start godzina 15:00

"O pozostałych meczach Reprezentacji Polski podczas turnieju, będziemy informować na bieżąco na naszym profilu na facebooku." 

  • Cały terminarz turnieju można znaleźć tutaj >>LINK<

SKŁAD REPREZENTACJI POLSKI NA TURNIEJ - 6 NATIONS FLOORBALL CUP Patryk


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 6296704