JUNIORKI STARSZE: ROZPOCZYNAMY SEZON 2017/20182017-09-23

W tym sezonie inauguracja nastąpi w Nowym Targu, gdzie Podhale podejmie PUKS Trzebinię. W innych spotkaniach kolejki Junior zmierzy się w Kębłowie z Mistrzem Polski - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk, a Jedynka Trzebiatów wybierze się po punkty na Podlasie, gdzie zagra z UKS Gródek. Zapraszamy na szersze przedstawienie tego, co będzie działo się w ten weekend.
UKS GRÓDEK – MULKS SUS TRAVEL JEDYNKA TRZEBIATÓW

W sobotę o godzinie 18:00 po kilku latach przerwy ponownie ujrzymy na parkiecie Juniorki Starsze z Gródka. A przeciwnik nie jest łatwy, bo trzecia drużyna sezonu 2016/2017 – Jedynka Trzebiatów. Będzie to ciężkie wyzwanie dla zawodniczek z Podlasia, ponieważ ewidentnym faworytem jest Jedynka, ale z pewnością dziewczyny z Gródka będą chciały pokazać się po powrocie i zostawią swoje serce na parkiecie.
UKS JUNIOR KĘBŁOWO – INTERPLASTIC OLIMPIA OSOWA GDAŃSK

Wzmocniony Junior Kębłowo kontra Mistrz Polski z Gdańska. Gratka dla kibiców z Kębłowa już na początku sezonu. Mecz z pewnością nie będzie łatwy, ale Junior ma szansę powalczyć o punkty, a w szczególności, że Olimpia przyjeżdża osłabiona na ten mecz. W tym wypadku mecz może być zacięty, ale ze wskazaniem na wygraną gdańszczanek.
MMKS PODHALE NOWY TARG – PUKS TRZEBINIA

Spotkanie V-ce Mistrza z czwartą drużyną minionego sezonu, czyli hit już na samym początku sezonu. Obie drużyny znają się od podszewki, ponieważ co roku spotykają się w rozgrywkach grupowych, jak i w decydującej fazie gry o czołowe lokaty w Polsce. Z pewnością obie drużyny przygotowane są na każdy wariant taktyczny przedstawiony przez przeciwnika i to może sprawić, że mecz ten będzie strasznie wyrównany.MiłoszPOLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7525070