DRUŻYNY ZGLOSZONE DO ROZGRYWEK LIGOWYCH W SEZONIE 2017/182017-07-17
Na stronie Polskiego Związku Unihokeja ukazała się lista drużyn zgłoszonych do rozgrywek o Mistrzostwo Polski w sześciu kategoriach: ekstraliga mężczyzn, ekstraliga kobiet, juniorzy starsi, juniorski starsze, juniorzy młodsi oraz  juniorki młodsze.


  • Ekstraliga mężczyzn (w poprzednim sezonie 15 drużyn)
  1. KS Górale Nowy Targ
  2. KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
  3. MUKS Zielonka
  4. ULKS Olimpia Łochów
  5. UKS Prus Żary
  6. UKS Wiatr Ludźmierz
  7. Esanok.pl Wilki Sanok
  8. ULKS Józefina
  9. UKS Fenomen Babimost
  10. TKKF Jadberg Pionier Tychy
  11. Toruńska Liga Unihokeja
  12. UKS Nowa Łódź
  • Ekstraliga kobiet (w poprzednim sezonie 7 drużyn)
  1. Interplastic Olimpia Osowa
  2. MMKS Podhale Nowy Targ
  3. SUS Travel Jedynka Trzebiatów
  4. PUKS Trzebinia
  5. PKS MOS Zbąszyń
  6. Ambra Ożarów Mazowiecki
  7. LUCE Bielsko-Biała
  8. MMKS Podhale Nowy Targ II
  • Juniorzy starsi (w poprzednim sezonie 8 drużyn)
  1. UKS Absolwent Siedlec
  2. ULKS Olimpia Łochów
  3. UKS Victoria Gułtowy
  4. UKS Refleks Gorzyce Wielkie
  5. UKS Wiatr Ludźmierz
  6. Toruńska Liga Unihokeja
  7. UKS Fenomen Babimost
  8. ULKS Józefina
  9. UKS Błyskawica Niechanowo
  10. UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
  11. Aligator UKS Chwarzno Gdynia
  12. UKS Bankówka Zielonka
  • Juniorki starsze (w poprzednim sezonie 8 drużyn)
  1. Interplastic Olimpia Osowa
  2. MMKS Podhale Nowy Targ
  3. SUS Travel Jedynka Trzebiatów
  4. PUKS Trzebinia
  5. Dzikie Gęsi Zielonka
  6. UKS Junior Kębłowo
  7. UKS Gródek
  • Juniorzy młodsi (w poprzednim sezonie 12 drużyn)
  1. UKS Absolwent Siedlec
  2. UKS Orły Suwałki
  3. UKS Grześ Hrubieszów
  4. UKS Wiatr Ludźmierz
  5. UKS Fenomen Babimost
  6. ULKS Józefina
  7. UKS Błyskawica Niechanowo
  8. Aligator UKS Chwarzno Gdynia
  9. UKS Bankówka Zielonka
  10. ULKS Olimpia Łochów
  11. EUKS Spartakus Sicienko
  12. UKS Nowa Łódź
  13. UKS Jedynka Orzysz
  14. LUCE Bielsko Biała
  • Juniorki młodsze (w poprzednim sezonie 14 drużyn)
  1. Interplastic Olimpia Osowa
  2. Interplastic Olimpia Osowa II
  3. TKKF Jadberg Pionier Tychy
  4. SUS Travel Jedynka Trzebiatów
  5. UKS Victoria Gułtowy
  6. UKS Radzevia Radzewo
  7. MMKS Podhale Nowy Targ
  8. UKS Junior Kębłowo
  9. UKS Wiatr Ludźmierz
  10. PUKS Trzebinia
  11. Aligator UKS Chwarzno Gdynia
  12. PKS MOS Zbąszyń
  13. UKS 85 Mokotów Warszawa
  14. Dzikie Gęsi Zielonka
  15. UKS Jedynka Orzysz
  16. LUKS Nolet Żabi Róg





POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 5240426