XXIV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL UNIHOKEJA DZIECI I MŁODZIEŻY2017-05-06
Poznaliśmy drużyny, które zgłosiły się na XXIV Międzynarodowym Festiwal Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku w Elblągu. Tegoroczne zawody odbędą się w dniach 12-14 maja.

Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

  • Dziewczęta:

1.SP Niebieszczany podk.
2.SP Nr 11 Suwałki podl.
3.SP Sidzina opol.
4.SP Łubowo wielk.
5.SP Godkowo                          w-m.
6.SP w Niedzwice święt
7.SP Wierzchowo   zach.pom.
8.SP Nr 48 Gdynia pom.
9.SP w Bukowsku   podk.
10.SP Nr 1 Trzebiatów   zach.pom.
11.SP Nr 81 Gdańsk                  pom. 
12.SP Żabi Róg                         w-m.
13.SP Ludźmierz                       mał.
14.SP Orzysz                             w-m.
15.SP  w Słomkowie Mokrym   łódz.

  • Chłopcy:
1. SP Łęki Szlacheckie łódz.
2. SP Płoskinia  w-m
3. ZS Nr 5 Garwolin  maz
4. ZS-P w Godziądzu  podl.
5. SP Trumiejki    pom. 
6. SP Nr 4 Sanok  podk.
7. SP Nr 3 Trzebinia  mał.
8. SP Nr 1 Sandomierz świę.
9. SP Wierzchowo zach.pom
10.SP Nr 48 Gdynia pom. 
11.SP w Przykonie wielk.
12.SP w Lasocicach opol.
14.SP Orzysz  w-m
13.SP w Subkowych  pom.  
15.SP Żabi Róg  w-m.
16.SP Ludźmierz  mał.
17.SP w Chudku  maz.

Ogólnopolska Gimnazjada

  • Dziewczęta:

1.Gim.w Tamowie łódz.
2.Gim. Nr 1 Sieradź łódz.
3.Gim. Nr 5 Zielona Góra lub.
4.Gim. Nowy Dwór Kwidzyński pom. 
5.Gim. w Skoroszycach opol.
6.Gim. Kębłowo wielk.
7.Gim. Nr 1 Trzebiatów zach-pom.
8.Gim.Salezjańskie Poznań wielk
9.Gim. w Jasionówce    podl. 
10.Gim.Wierzchowo  zach-pom
11.Gim.Nr 20 Gdynia   pom.
12.Gim.Nr 1 Nowy Targ mał.
13.Gim.Nr 1 Sanok      podk.
14.Gim.Nr 1 Trzebinia mał.
15.Gim.w Chudku        maz
16.Gim. w Orzyszu       w-m
17. Gim. w Grzmiącej  zech-pom.
18. Gim. w Józefowie  maz.
19. Gim. w Żytowiecku wielk.

  • Chłopcy:
1.Gim. Sicienko           kuj-pom.
2.Gim. Salezjańskie Poznań wielk.
3.Gim. w Józefowie  maz. 
4.Gim. Nr 6 Kędzierzyn Koźle op.
5.Gim. w Grzmiącej zach-pom.
6.Gim. Gardeja pom
7.Gim. w Subkowych     pom.
8.SMS Gim. Marcina Gortata łódz.
9.Gim. w Łambinowicach opol.
10.Gim. Nr 1 Sanok        podk.
11.Gim. Młynary w-m
12.Gim. Nr 20 Gdynia    pom. 
13.Gim. w Jasionówce    podl.
14. Gim. Nr 5 Zielona Góra lub.


Ogólnopolska Licealiada

  • Dziewczęta:

1. ZS Nr 2 w Dębicy podk. 
2. ZSL Morąg w-m.
3. ZST Zbąszyń  wielk.
4. LO Sulechów lub. 

  • Chłopcy:
1. ZS Nr 1 Swarzędz   wielk.
2. ZS Nr 3 Sanok              mał.
3. ZSP w Łochowie    maz.
4. ZSM i O Nr 5 Łomża    podl. 
5. ZS nr 2 Dębica    podk
6. ZST i P Nowy Targ       mał.
7. ZSL Morąg    w-m
8. ZST Szczecinek zach-pom.
9. Gdańskie Liceum Autonom. pom. 
10. ZS Pasłęk    w-m
11. I LO Gorzów Wielkopolski lub.
12. ZSE i S Zielona Góra   lub. 


zródło: www.szs.pl




POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 4916422