MISTRZOSTWA ŚWIATA U19: KAROL PELCZARSKI PO DZISIEJSZYM MECZU Z CZECHAMI2017-05-04
W dniu dzisiejszym (04.05.2017) Biało - Czerwoni rozegrali swój drugi mecz podczas fazy grupowej Mistrzostw Świata Mężczyzn do lat 19. Niestety Czesi pokazali, że są drużyną z ścisłej czołówki "TOP 4" i bardzo wysoko bo aż 18-5 pokonali nasza Reprezentacje. Przedstawiamy wypowiedź naszego kapitana KAROLA PELCZARSKIEGO.


foto: Calle Strom / Karol Pleczarski numeer 13

-
Dzisiejszy mecz nie był najlepszy w naszym wykonaniu. Graliśmy zbyt miękko w obronie i mieliśmy problemy z kryciem zawodników. Bardzo dużo bramek padło ze środkowej części boiska. W ataku również nie mieliśmy pomysłu na grę a w naszych akcjach było dużo chaosu. Teraz musimy zostawić te mecze za sobą i skoncentrować się na najważniejszym meczu w grupie przeciwko Łotwie. Wierzę że jeżeli poukładamy nasza grę to jesteśmy w stanie wygrać ten mecz.


foto: Calle Strom


W dniu jutrzejszym Polacy rozegrają swój ostatni mecz podczas fazy grupowej. Rywalem będzie Reprezentacja Łotwy, początek spotkania godzina 11:00. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z tego meczu również na naszym portalu >>RELACJA NA ŻYWO<<

Patryk


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 5830572