POLSKO-CZESKA KONFRONTACJA NA TYSKIEJ ZIEMI2017-03-28

Pierwsze spotkanie z międzynarodowym unihokejem nie było dla nas pomyślne. Tylko w pierwszej tercji meczu w Bohuminie potrafiliśmy opierać się atakom Czechów. Później to rywale kontrolowali przebieg spotkania wykorzystując wszystkie nasze błędy. Teraz będziemy mieli okazję do rewanżu!

W tamtym spotkaniu Czesi byli dla nas bezlitośni. Po pierwszej wyrównanej tercji (4:2) przyszły kolejne w których lepiej przygotowani kondycyjnie i zdecydowanie bardziej utalentowani rywale kontrolowali przebieg gry wykorzystując każdy nasz błąd.

Zagraliśmy poniżej naszych oczekiwań. Popełniliśmy wiele błędów, przez które wysoko przegraliśmy. – mówił po tym spotkaniu, pełniący w nim funkcję kapitana Górników, Piotr Lubczyk – Zespół z Bohumina zasłużenie odniósł wysokie zwycięstwo. Ale ciężko powiedzieć czy z przebiegu meczu zasłużyliśmy na aż tak wysoką porażkę. Mieliśmy swoje groźne okazje, których nie wykorzystaliśmy, jak na przykład rzut karny. Gdybyśmy byli bardziej skuteczni to wynik wyglądałby dużo lepiej. – dodał

Pierwszego dnia kwietnia będziemy mieli jednak okazję, aby, chociaż po części, zmazać plamę po tamtym występie. Spotkanie z zespołem 1. SC Bohumin 98 rozpocznie się punktualnie o godzinie 18 w hali przy gimnazjum nr 3 w Tychach (ul. Borowa 123).

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7483503