12. POLISH CUP - WYWIAD Z WOJCIECHEM MALAJKĄ2017-02-02

Już jutro Reprezentacja Polski rozpocznie walkę w 12. Polish Cup w pierwszym dniu nasz zespół zmierzy się z Reprezentacją Szwajcarii w Zbąszyniu o 10:00 oraz w Nowym Tomyślu z Niemcami o 18:00. O kilka słów przed całym turniejem zapytaliśmy Wojciecha Malajkę. Zapraszamy do krótkiej lektury.

http://florbalki.pl/imgrek/20170129110959.jpeg

Już jutro startuje Polish Cup czego możemy się spodziewać po Reprezentacji Polski.
Jutro zaczyna się Polish Cup Juniorów U19. Mecz inauguracyjny zagramy z Reprezentacja Szwajcarii. W turnieju na pewno nie zabraknie walki fair play, każdy centymetr boiska będzie nasz! Nie zabraknie woli walki jak I zapału do każdego meczu :)

Śmiało można powiedzieć, że jesteś liderem naszej Kadry.  Czego możemy spodziewać się po Twoje grze.
Heh nie uważam się za Lidera kadry! W kadrze nie ma zawodników najlepszych są właściwi ?. Moja gra będzie  wyglądała tak jak zawsze. Będę walczył o każda piłeczkę I dawał z siebie wszystko! Mam nadzieje ze zagram kolejny bardzo dobry turniej Międzynarodowy na wysokim poziome dołożę wszelkich starań aby uzyskać jak najlepszy wynik końcowy! :)

Na koniec! :) Pozdrawiam Cię Marta ❤️ trzymaj kciuki za Nas :)-> Na naszym portalu będzie można śledzić na żywo dwa mecze Biało-Czerwonych o to plan
Piątek godzina 18:00 - Polska vs Niemcy >>
LINK DO RELACJI <<
Niedziela godzina 10:00 - Polska vs Norwegia >>
LINK DO RELACJI <<

-> Zapraszamy do śledzenia fanpage 12. Polish Cup, gdzie będziecie mogli Państwo zobaczyć zdjęcia z meczy >>
LINK <<

-> Zapraszamy również do śledzenia naszego portalu, przez cały czas trwania turnieju będziemy pisać o tym co dzieje się na Polskich parkietach.

http://florbalki.pl/imgrek/20170129110959.jpeg

Patryk KaczmarekPOLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7485870