ELIMINACJE MISTRZOSTW ŚWIATA KOBIET - WYWIAD Z KASIĄ ROGALA2017-01-31

Zapraszamy do przeczytania kolejnego wywiadu z reprezentantką Polski Kasią Rogala.

 

Opowiedz w jakiej jesteś formie i jak wyglądały Twoje przygotowania do Kwalifikacji do MŚ Seniorek?

Minione dwa miesiące pod względem treningów oceniam jako udane. W Święta dołączyłam do treningów Gosi Pazio, przed Nowym Rokiem odbył się mecz gwiazd w Zielonce, co było dodatkową mobilizacją.
Ponadto od jakiegoś czasu przy treningach indywidualnych towarzyszy mi Janek Jamski z MUKS Zielonka, który niedawno dołączył do kadry Dzikich Gęsi. W towarzystwie zawsze łatwiej zmobilizować się do pracy, a wzajemna motywacja to ułatwia, więc mam nadzieję, że efekty przyjdą w odpowiednim czasie!

W ostatnim czasie Twoje nazwisko regularnie pojawia się na listach powołanych zawodniczek na zgrupowania Reprezentacji. Kwalifikacje do MŚ są pierwszą Twoją tak poważną imprezą w drużynie Seniorek oraz pierwszym krokiem do udziału w grudniowych Mistrzostwach. Jak się z tym czujesz?
Jeszcze niedawno mój udział w takiej imprezie wydawał mi się wręcz nie osiągalny, więc tym bardziej cieszy mnie to, że udało mi się znaleźć w gronie zawodniczek na WFCQ. Z jednej strony jest to porządne wyzwanie, z którym trzeba się zmierzyć, a z drugiej bardzo miły i motywujący do pracy akcent.

Czego można spodziewać się po Tobie oraz Reprezentacji Polski??
Samych niespodzianek, ale więcej nie zdradzę :) Trzymajcie kciuki za nas, liczymy na Wasze wsparcie!POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7485854