ELIMINACJE MISTRZOSTW ŚWIATA KOBIET - WYWIAD Z AGATĄ PLECHAN2017-01-31

Już jutro pierwszy mecz w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata Kobiet. Nasze zawodniczki są już po krótkim zgrupowaniu i zawitały do Celano we Włoszech. Sprawdź co ma do powiedzenia czołowa zawodniczka naszej Reprezentacji. Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Agatą Plechan :)

 

Czy jesteś gotowa na kwalifikacje? Jak u ciebie z formą i jak idzie Ci w lidze?
Jestem gotowa na turniej kwalifikacyjny. Forma utrzymuje się na stałym poziomie, w każdym meczu punktuję także wszystko wygląda bardzo dobrze. Kontuzje nie doskwierają, a to najważniejsze. W lidze idzie mi bardzo dobrze, z drużyną zajmujemy drugie miejsce w grupie, z taką samą ilością punktów jak lider, nasz największy przeciwnik z którym w grudniu wygrałyśmy bardzo ważne spotkanie. Było to pierwsze zwycięstwo mojego klubu z tą drużyną w historii.

W składzie Reprezentacji mamy wiele nowych twarzy. Jak ocenisz siłę obecnej drużyny i umiejętności młodych zawodniczek?
Rzeczywiście, w składzie mamy wiele nowych twarzy. W Polsce mamy bardzo dużo młodych i utalentowanych zawodniczek, dlatego cieszę się, że znalazło się dla nich miejsce w reprezentacji seniorskiej. Potencjał jest spory i jestem pewna, że nawet z odmłodzonym składem pokażemy wysoki poziom.

Czego można się spodziewać po Reprezentacji Polski podczas Kwalifikacji do Mistrzostw Świata?
Walki do ostatniego gwizdka. Sporych emocji i awansu do Mistrzostw Świata. Zapraszam wszystkich do kibicowania i śledzenia naszych wyników.
 POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7416136