EKSTRALIGA MĘŻCZYZN: POWALCZĄ O OSTATNIE MIEJSCE W ĆWIERĆFINALE2017-01-27
Już w najbliższa sobotę 28 stycznia o godzinie 19:00, TKKF JADBERG Pionier Tychy przed własną publicznością zagra z UKS Multi - 75 Killers Kraków. W pierwszym meczu w Krakowie sensacyjnie wygrali Krakowianie. W przypadku sobotniego zwycięstwa Pioniera, decydujący mecz rozegrany zostanie w niedzielę 29 stycznia o godzinie 10:00 również w Tychach.

Runda rewanżowa meczu w 1/8 finału Ekstraligi Mężczyzn podzielona została na trzy weekendy. Czas na ostatnie rozstrzygnięcie na tym etapie rozgrywek. W pierwszym meczu Krakowianie sprawili "mega sensacje" pokonując świetnie grającą drużynę Pioniera Tychy, która w rundzie grupowej nie odniosła żadnej porażki.
Sobotnie spotkanie dla Pioniera będzie bardzo ważnym spotkaniem, jak nie jednym z najważniejszych w tegorocznych rozgrywkach ligowych. W przypadku zwycięstwa Tyszan (mowa tutaj o sobotnim spotkaniu), przedłużą jeszcze szanse na awans do ćwierćfinału, gdzie czeka już Szarotka Nowy Targ. Krakowianie, by zagrać w ćwierćfinale w sobotnim meczu muszą odnieść zwycięstwo, lecz nie będzie to łatwe. Zapowiada się fajne widowisko sportowe, na wysokim poziomie sportowym.  Spotkania rozegrane zostaną w Hali Sportowej przy Gimnazjum nr 3 w Tychach, ulica Borowa 123 (os. R).


Skrót z pierwszego meczu ćwierćfinałowego można zobaczyć >>TUTAJ<<Patryk Kaczmarek


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7537491