Juniorzy Starsi - IX i X kolejka2017-01-13
foto: p. Leszek Łopuszyński
Już w najbliższy weekend na parkiety powracają Juniorzy Starsi, których mecze zostaną rozegrane w Niedzicy, Siedlcu oraz Toruniu. Mecze tej kolejki pomiędzy Józefiną a Łochowem zostały rozegrane we wcześniejszym terminie. Oba spotkania zakończyły się zwycięstwami Olimpii.

UKS Junior Kębłowo - UKS Wiatr Ludźmierz

Będą to pierwsze spotkania tych drużyn w tym sezonie, gdyż ich mecze w III i IV kolejce nie zostały rozegrane. Ostatni raz te drużyny spotkały się w kwietniu i górą była drużyna z Ludźmierza. Ostatnie mecze w grupie Kębłowa to derby z Absolwentem Siedlec, które Junior pewnie wygrał i z dorobkiem 9 punktów plasuje się na trzecim miejscu w tabeli. Wiatr ostatnie mecze rozgrywał z Babimostem i oba przegrał po dogrywce. Faworytem w tym meczu jest Ludźmierz, ale Kębłowo nie jest skazywane na pożarcie.UKS Absolwent Siedlec - UKS Fenomen Babimost

Kolejne spotkanie tych drużyn w tym sezonie. Ostatnie mecze zakończył się zwycięstwami Fenomenu 11:4 i 10:1. Tym razem mecz zostanie rozegrany w Siedlcu, co będzie swego rodzaju atutem dla Absolwentu, który okupuje ostatnie miejsce w grupie A z trzema punktami na koncie. Będzie to z pewnością spotkanie obfitujące w dużą ilość bramek, więc emocji nie zabraknie.

TLU Kala-Izolacje Toruń - UKS Nowa Łódź

Ostatnie mecze tych drużyn to dość wysokie zwycięstwa zespołu z Łodzi. Od tego czasu TLU zgromadziło tylko jeden punkt i zajmuje ostatnie miejsce w grupie B. Będzie to szansa na przełamanie złej passy i w dodatku przed własną publicznością, która chciałaby zapewne obejrzeć pierwsze zwycięstwo swojej drużyny w tym sezonie. Murowanym faworytem jest Nowa Łódź, ale jak wiadomo zawsze jest cień szans dla zespołu z Torunia.

Miłosz


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7542225