WYSTARTOWAŁA LUCE BIELSKA LIGA UNIHOKEJA2017-01-09
zdjęcia: www.facebook.com/UnihocBB
W minioną niedzielę 8 stycznia w Luce Arena wystartowała trzecia edycja Bielskiej Ligi Unihokeja. W tegorocznych rozgrywkach zobaczymy pięć zespołów. Liga potrwa do 5 lutego, wówczas rozegrane zostaną mecze półfinałowe oraz o trzecie miejsce jak i Wielki Finał. Przedstawiamy, krótkie podsumowanie pierwszej kolejki.
W inauguracyjnym meczu trzeciej edycji ligi spotkali się gospodarze LUCE Bielsko Biała z Miners Tychy. Spotkanie te zakończyło się porażką pierwszej drużyny z Bielska Białej, którzy ulegli utytułowanym rywalom z Tych 6-3. W drugim meczu pierwszej kolejki swój mecz rozegrały drużyny Saint Siners Oświęcim oraz druga drużyna LUCE Bielsko Biała. Mimo dzielnej gry drużyny z Bielska-Białej w tym spotkaniu lepsi okazali się zawodnicy z Oświęcimia, którzy wygrali to spotkanie 9-1 i to właśnie Saint Siners został pierwszym liderem ligi.

Zdjęcie użytkownika Unihokej Bielsko-Biała.

-> Druga kolejka rozegrana zostanie już w najbliższa niedzielę, początek zmagań zaplanowano na godzinę 19:00.

-> LINK DO TABELI

-> Warto dodać, że nasz portal w dniu dzisiejszym został oficjalnym patronem medialnym LIGI. Wszystkie informacje, tabelę i inne ciekawostki z Bielska-Białej będzie można przeczytać na naszym portalu :).

-> O lidze można również przeczytać na oficjalnym Facebooku LINK


Patryk


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7416094