I LIGA MĘŻCZYZN (PODHALAŃSKA): PODSUMOWANIE XIII KOLEJKI!2016-11-28
Tegoroczny sezon I Podhalańskiej Ligi Unihokeja w pełni, w minioną niedzielę 27 listopada rozegrano trzynastą serię spotkań. Aktualny Mistrz dopiero na trzecim miejscu. Przedstawiamy podsumowanie XIII serii spotkań.

W pierwszym meczu spotkały się drużyny Gool Gorce/AAR oraz Black Shadows, a więc aktualni Mistrzowie Ligi. Pierwsza tercja obfitowała w dużą ilość bramek, a mianowicie kibice zobaczyli ich aż dwanaście. Wynik meczu został otwarty w trzeciej minucie spotkania za sprawą zawodnika Black Shadows Wojciecha Pali. Pierwsza tercja to cios za cios i żadna z drużyn dawała z siebie wszystko. W drugiej tercji, więcej sił jednak mieli aktualni Mistrzowie, którzy wykorzystali również i doświadczenie i zaaplikowali rywalom aż dziewięć bramek tracąc tylko dwie i tym samym całe spotkanie wygrali aż 8-15. Black Shadows odniósł w tym sezonie szóste zwycięstwo i tym samym umocnił się na trzecim miejscu w lidze, natomiast Gool Gorce/AAR zajmują ostatnie miejsce w tabeli.

W drugim meczu lider Misz Masz podejmował Chupacabras, jak na lidera przystało zawodnicy Misz Masz nie bez problemów pokonali swoich rywali, zgarniając kolejne cenne trzy punkty w lidze. Pierwsza tercja zakończyła się pewnym prowadzeniem zawodników Misz Masz 6-2. W drugiej tercji drużyna prowadząca kontrolowała przebieg spotkania i nie pozwolili rywalowi na kontrolowanie spotkania. Całe spotkanie zakończyło się zwycięstwem Misz Masz 10-5.