EKSTRALIGA MĘŻCZYZN - ZAPOWIEDŹ III i IV KOLEJKI2016-10-06
Trzecia i czwarta kolejka Ekstraligi to szansa na odkucie się po słabych występach w 1 i 2 kolejce sezonu lub okazja do wypracowania okazałego dorobku na samym starcie zmagań.  W tej serii spotkań przez weekend rozegrane zostanie 8 spotkań. Wszystkie pełne emocji!

MUKS ZIELONKA - UKS NOWA ŁÓDŹ
Będą to pierwsze pojedynki obydwu drużyn w najwyższej klasie rozgrywkowej. Obydwa zespoły do weekendowych meczów podchodzą w innych nastrojach. Gospodarze są liderem grupy B, lecz zwycięstwa w 1 oraz 2 kolejce nie przyszło im łatwo z beniaminkiem z Sanoka. Łodzianie natomiast dwukrotnie ulegli Olimpii Łochów. Najskuteczniejszym zawodnikiem Zielonki jest Mateusz Antoniak, który jest obecnie liderem w punktacji kanadyjskiej z dorobkiem 8 punktów. Naszym zdaniem faworytem weekendowych pojedynków jest drużyna z Zielonki.


ULKS Olimpia Łochów - Esanok.pl Wilki Sanok
Również będą to pierwsze pojedynki pomiędzy tymi zespołami w najwyższej klasie rozgrywkowej. Łochowianie w inauguracyjnych pojedynkach wygrali z Nową Łodzią, natomiast beniaminek z Sanoka skutecznie powalczył z wyżej notowanym rywalem i napędził mu stracha. Naszym zdaniem weekendowe spotkania będą bardzo wyrównanie i liczymy na sporo emocji. Drużyna z Sanoka ma ogromną szansę na wywalczenie pierwszych punktów w lidze, jak to się mówi "Jak nie teraz to kiedy". Łochowianie w tabeli są na drugim miejscu, natomiast Sanoczanie zamykają tabelę, ale wszystko po tym weekendzie może się zmienić.


Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - UKS Wiatr Ludźmierz 
Beniaminek z Ludźmierza w pierwszych meczach postraszył drużynę Górali, natomiast Szarotka bardzo pewnie pokonała drużynę z Krakowa. Obydwa spotkania będą stać na wysokim sportowym jak przystało na Derbowe pojedynki. Naszym zdaniem faworyta ciężko jest wskazać. 


UKS Fenomen Babimost - TLU Toruń
Niespodzianka poprzedniego sezonu drużyna Fenomena Babimost rozpoczyna zmagania w tegorocznym sezonie, przed własną publicznością zmierzą się z drużyną z Torunia, która może namieszać w tegorocznych rozgrywkach. W grupie A z powodu wycofania się przed samym sezonem drużyny z Wierzchowa grupa posiada trzy zespoły. Z drużyny Fenomena przed sezonem odeszło trzech podstawowych zawodników, natomiast do drużyny dołączył doświadczony zawodnik. Naszym zdaniem weekendowe spotkania zakończą się po jednym wygranym meczu każdej drużyny. 

Miłosz


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7152858