PUCHAR EUROPY - PIERWSZY DZIEŃ ZA NAMI2016-10-05
Pierwszy dzień Pucharu Europy w Niemieckiej miejscowości Weissenfels już za nami. Przedstawiamy komplet wszystkich wyników. Zwycięstwa odniosły drużyny Sveica IB, UHC Weissenfels w kategorii kobiet, natomiast w kategorii mężczyzn SK Link Saku oraz UHC Weissenfels. 


  • KOBIETY
SVEIVA IB (NORWEGIA) - OLIMPIA OSOWA GDAŃSK 4-3 (1-3,1-0,2-0)
03:20' 0-1 Anna Romanowska 
04:49' 1-1 Kristine Torp - Erica Hellberg
11:29' 1-2 Maja Stenka - Anna Romanowska
14:45' 1-3 Anna Szychta - Hanna Samson
28:01' 2-3 Diana Isjomina
32:45' 2min Weronika Grądzka (blokowanie kija)
54:38' 3-3 Diana Isjomina
59:58' 4-3 Julie Gidske

Najlepsze zawodniczki:
Sveiva IB: Julie Gidske
Olimpia Osowa Gdańsk: Anna Szychta


SANIT PETERSBURG UNITED (ROSJA) - UHC WEISSENFELS (NIEMCY) 3-7 (0-3,2-3,1-1)
0 - 1  04.51  Magdalena Tauchlitz - Sara Patzelt
0 - 2  15.59  Laura Honicke - Pauline Baumgarten
0 - 3  18.37  Magdalena Tauchlitz - Sara Patzelt
1 - 3  23.52  Liubov Serebriakova - Iuliia Komova
1 - 4  24.09  Laura Honicke - Laura Neumann
2min 26.33  Andrea Gerdes (uderzanie)
2 - 4  27.48  Liubov Serebriakova - Aleksandra Lifshitc
2 - 5  31.16  Tina Andra - Magdalena Tauchlitz
2min 34.25  Anastasilia Rogova (uderzanie)
2 - 6  35.41  Katja Leonhardt - Magdalena Tauchlitz
2min 38.45  Britta Hermmann (uderzanie)
2 - 7  56.18  Pauline Baumgarten - Laura Neumann
3 - 7  57.18  Iuliia Komova - Liubov Serebriakova
2min 59.45  Elena Shinyagina (uderzanie)

Najlepsze zawodniczki meczu:
Sanit Petersburg: Iuliia Komova 
UHC Weissenfels: Magdalena Tauchlitz


  • MĘŻCZYŹNI

TUNET IBK (NORWEGIA) - SK LINK/SAKU (ESTONIA)  6-9 (1-3,1-3,4-3)                                     
1 - 0   06.29  Martin Kjellemar  - Per Axel Wallin
1 - 1   07.31   Ats Tamme - Joni Toivola
1 - 2   09.38   Kristjan Puu - Carol Viiding
1 - 3   17.47   Kristjan Puu - Rainer Komi
2min 19.10    Kristjan Puu (uderzanie)
2 - 3   20.46   Per Axel Wallin - Martin Kjellemar  
2min  24.48  Henrik Fredriksen (uderzanie)
2 - 4   32.22   Mikael Toivonen - Siim Stokkeby
2 - 5   34.31   Mikael Toivonen - Mats Tamme
2 - 6   37.12   Rainer Komi -  Kristjan Puu  
2min 38.38   Thomas Rognlien (ostra gra)
3 - 6   41.18   Mads Fossum Normann - Fredrik Hoff Eriksen
3 - 7   42.16   Mats Tamme
4 - 7   49.09    Henrik Fredriksen - Mads Fossum Normann
4 - 8   52.15    Mikael Toivonen - Ats Tamme
2min 54.44    Mads Fossum Normann (ostra gra)
4 - 9   56.20   Kristjan Puu
5 - 9   56.31   Martin Kjellemar - Ole Mossin Olesen
6 - 9   57.41   Ole Mossin Olesen - Ole Martin Skau Jansson

Najlepsi zawodnicy meczu
Tunet IBK: Ole Mossin Olesen 
SK Link?Saku: 
Siim Stokkeby





UHC WEISSENFELS (NIEMCY)  - SPARTAK MOSKWA (ROSJA) 6-5 (3-0,3-1,0-4)                          
1 - 0  05.35  Tim Bottcher
2 - 0  15.03  Max Blanke
3 - 0  15.36  Anssi Soini
4 - 0  20.23  Anssi Soini - Harri Naumanen
5 - 0  20.38  Axel Kuch - Thomas Handler
5 - 1  30.08  Timofei Baskakov - Sergey Demitriev
2min  30.43 Philipp Weigelt (blokowanie kija) 
6 - 1  39.06  Sascha Herlt - Martin Bruckner
6 - 2  50.10  Markus Neimo
6 - 3  51.16  Nikita Bryn - Dimitry Polyakov
6 - 4  52.34  Timofei Baskakov - Sergiei Balazhenko
6 - 5  55.13  Dimitry Kurach - Tomofei Baskakov


Najlepsi zawodnicy meczu
UHC Weissenfels: Axel Kuch
Spartak Moskwa: 
Fedor Ignatov



Patryk K.




POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 6407729