KOLEJNY WEEKEND Z JUNIORAMI STARSZYMI2016-09-30
foto: www.facebook.com/uksnowalodz
W najbliższy weekend ponownie ujrzymy Juniorów Starszych. Zmagania będzie można oglądać m.in. w Łodzi, Babimoście i Łochowie. Mecze Kębłowa z Ludźmierzem zostaną rozegrane w późniejszym terminie.

UKS Nowa Łódź - TLU Toruń

Swoje pierwsze mecze łodzianie rozegrali z drużyną z Józefiny. Oba mecze padły ich łupem przy wynikach 5:2 i 9:7. Warto przypomnieć że zawodnicy Nowej zagrali w okrojonym składzie. TLU w debiutanckich spotkaniach grali z piątą drużyną poprzedniego sezonu z Łochowa. Zawodnicy z Mazowsza pokazali im miejsce w szeregu wygrywając gładko oba spotkania z wynikami 5:12 i 3:14. Toruń będzie chciał zrewanżować się za porażki z Olimpią i wyjdzie na ten mecz z pewnością zmotywowana. Łódź będzie miała twardy orzech do zgryzienia.

ULKS Olimpia Łochów - ULKS Józefina

Jak wspominaliśmy w opisie poprzedniego spotkania, Józefina oba mecze przegrała, ale nie była drużyną dużo gorszą. Przeprowadzali składne akcje, jednak gorzej wyglądało ich wykańczanie. W przeciwieństwie do rywala, Olimpia wygrała oba mecze i to bardzo gładko. Warto odnotować, że w znakomitej dyspozycji byli Kacper i Michał Skura oraz Sebastian Sternicki. Te drużyny nieraz spotykały się w poprzednim sezonie. Wtedy trzy razy lepsi byli zawodnicy z Józefiny, a dwa razy zwyciężali zawodnicy Olimpii.

UKS Fenomen Babimost - UKS Absolwent Siedlec

Absolwent swój sezon rozpoczął od Wielkich Derbów Wielkopolski, w których raz wygrał, a raz przegrał z Juniorem Kębłowo. W sobotnim meczu wygrał 8:7, ale i znalazł się dość wysoko w rankingu otrzymania jak największej ilości kar w jednym meczu. W niedzielę należała do nich tylko pierwsza tercja, którą wygrali 4:1. Reszta meczu to dominacja Juniora, który wygrał to spotkanie 5:9. Babimost natomiast rozpoczął od hitu z Ludźmierzem. Oba mecze przegrał, pierwszy 0:9, a drugi 6:7. Te wyniki pokazują, że każda drużyna będzie chciała pokazać, że jednak potrafią zagrać jeszcze lepsze zawody i to z tego powodu warto się wybrać na ten mecz.

Sobota:
18:00 UKS NOWA ŁÓDŹ - TLU TORUŃ
19:00 UKS FENOMEN BABIMOST - UKS ABSOLWENT SIEDLEC
19:00 ULKS OLIMPIA ŁOCHÓW - ULKS JÓZEFINA

Niedziela:
9:00 ULKS OLIMPIA ŁOCHÓW - ULKS JÓZEFINA
10:00 UKS NOWA ŁÓDŹ - TLU TORUŃ
10:30 UKS FENOMEN BABIMOST - UKS ABSOLWENT SIEDLEC

Miłosz Baer


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7536252