WIELKIE DERBY WIELKOPOLSKI2016-09-23
Już w ten weekend, czyli 24 i 25 września zostaną rozegrane kolejne Wielkie Derby Wielkopolski w kategorii Juniorów Starszych. Zanim rozpoczną się mecze, w których zawodnicy Tomasza Kaczmarka i Przemysława Strażyńskiego zainaugurują swój sezon, chcielibyśmy cofnąć się w czasie i przypomnieć kilka ważnych dat, które tyczą się tych meczy, a następnie ujrzymy wypowiedzi zawodników.

28 listopada 2009, brzmi znajomo? Dla pasjonatów uniohokeja z Siedlca i Kębłowa zapewne, bo to wtedy zostały rozegrane pierwsze Derby Wielkopolski. Zebrana w Siedlcu publiczność nie mogła narzekać, gdyż Absolwent w tym meczu górował nad Juniorem. Mecz zakończył się wynikiem 8-2. 15 listopada 2011 roku nadeszła pierwsza wygrana Juniora. Przed własną publicznością dość niespodziewanie odprawili zawodników Absolwenta do domu z wynikiem 6-5.

Znalezione obrazy dla zapytania Wielkie derby wielkopolski unihokej

O komentarz przed meczami poprosiliśmy zawodników Juniora:
Marcin Grześkowiak:"W dniach 24-15.09 rozegramy pierwsze mecze w w sezonie 2016/17. Na rozpoczęcie dane jest nam grac z drużyną z Siedlca. Mecze z Siedlcem nigdy nie należały do najłatwiejszych i wydaje mi się, że ten  dwumecz również do najłatwiejszych należeć nie będzie. Jako drużyna jesteśmy pełni optymizmu i myślę, że uda nam się pokazać swoją wyższość w najbliższy weekend. Wszystkich bez planów serdecznie zapraszamy! Pozdrawiam!"

Wojciech Baer:"W najbliższy weekend rozegramy swoje pierwsze grupowe mecze w tym sezonie. Jak co roku, "dla odmiany" przyjdzie nam zagrać derbowe mecze z Absolwentem. Myślę, że nie będą to łatwe spotkania, ale wiem, że drużynę stać na grę na wysokim poziomie. Cel jest więc oczywiście jeden: wywieźć z Siedlca komplet punktów. Jeżeli jeszcze nie wiesz co robisz w sobotę i niedzielę - wpadaj!"


Miłosz Baer


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7536286