Weronika Noga komentuje mecz z reprezentacją Czech2016-07-21
W dniu dzisiejszym (tj. 21 lipca 2016) nasza reprezentacja kobiet w swoim drugim meczu na Akademickich Mistrzostwach Świata 2016 zmierzyła się z reprezentacją Czech. Mimo bardzo dobrego początku naszym Paniom nie udało się odnieść zwycięstwa i finalnie uległy 4:10.

Komentarzu po tym meczu udzieliła nam Weronika Noga:
Czeszki są trudnym przeciwnikiem. Pierwsza tercja zakończyła się dla nas dobrze, zeszłyśmy do szatni z przewaga 2 bramek. Niestety, w drugiej i trzeciej tercji z minuty na minute  traciłyśmy siły, co skutkowało mniejszym blokowaniem strzałów. Pociągnęło to za sobą stratę bramek. Szkoda kilku "setek", które niestety nie zostały wykorzystane oraz niesłusznie zaliczonej bramki dla naszych przeciwniczek.
Swój występ oceniam jako okej. Starałam się ze wszystkich sił, czasami jednak czegoś brakowało lub reagowałam za późno. Uważam, ze Czeszki były w naszym zasięgu, technicznie stoimy na podobnym poziomie. Jutro czas na Japonki, jesteśmy zmotywowane, chcemy ten mecz wygrać. Także trzymajcie za nas kciuki!"

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7536267