XXIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL UNIHOKEJA DZIECI I MŁODZIEŻY O PUCHAR BAŁTYKU - ELBLĄG 20162016-05-25
Już od piątku 27 maja w Elblągu rozpoczną się Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej dla szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych w kategoriach dziewcząt i chłopców. Turniej potrwa do niedzieli 29 maja. 

  • ORGANIZATOR - Elbląski Szkolny Związek Sportowy
  • WSPÓŁORGANIZATORZY - Ministerstwo Sportu i Turystyki, Zarząd Główny Szkolnego Związku Sportowego w Warszawie, Polski Związek Unihokeja, Prezydent Miasta Elbląg, Starosta Elbląski oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. 
  • TERMIN I MIEJSCE - 27-29.05.2016 Elbląg

  • UCZESTNICTWO
  • Kategoria A - Szkoły Podstawowe - rocznik 2003 i młodsi - dziewczęta i chłopcy oddzielnie (z bramkarzem) zespół składa się maksymalnie z 12 zawodników/zawodniczek +1 opiekun.
  • Kategoria B - Gimnazja - dziewczęta i chłopcy - rocznik 2000-2002 - zespół składa się maksymalnie z 12 zawodników/zawodniczek z bramkarzem +1 opiekun.
  • Kategoria C - Szkoły Ponadgimnazjalne - dziewczęta i chłopcy - zespół składa się z uczniów szkół dziennych - maksymalnie 12 zawodników/zawodniczek z bramkarzem +1 opiekun. 

DRUŻYNY ZGŁOSZONE W POSZCZEGÓLNYCH KATEGORIACH:

Szkoła Podstawowa - Dziewcząt
Miejsce rozgrywek: IV LO ul. Sienkiewicza 4, 28.05.2016 godz 09:30 - 20:00 gry eliminacyjne, 29.05.2016 godz: 08:00 - 13:00 gry półfinałowe oraz finały. 
  1. SP ZSOI w Pustkowie - woj. podkarpackie
  2. SP Nr 175 w Warszawie - woj. mazowieckie
  3. SP Imbramowice - woj. dolnośląskie
  4. SP W Radzewie - woj. wielkopolskie
  5. SP w Łękach Szlacheckich - woj. łódzkie
  6. SP w Sidzinie - woj. opolskie
  7. SP Płoskinia - woj. warmińsko-mazurskie
  8. SP Brzeźnica - woj. podkarpacie
  9. SP W Orzyszu - woj. warmińsko-mazurskie
  10. SP w Żabim Rogu - woj. warmińsko-mazurskie
  11. SP w Wielgiem - woj. kujawsko-pomorskie 
  12. SP Nr 3 w Trzebini- woj. małopolskie
  13. SP w Niebieszczanach - woj. podkarpackie
  14. SP Nr 1 w Trzebiatowie - woj. zazchodnio-pomorskie
Szkoła Podstawowa - Chłopców
Miejsce rozgrywek: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, ul. Kościuszki 77a, 28.05.2016 godz 09:30 - 20:00 gry eliminacyjne, 29.05.2016 godz: 08:00 - 13:00 gry półfinałowe oraz finały. 
  1. SP Nr 4 Sanok - woj. podkarpackie
  2. SP w Małych Walichnowach - woj.pomorskie
  3. SP Imbramowice - woj. dolnośląskie
  4. SP w Łękach Szlacheckich - woj. łódzkie
  5. SP w Lasocicach - woj. opolskie
  6. SP Brójce - woj. lubuskie
  7. SP w Wielgiem - woj. kujawsko-pomorskie 
  8. SP w Orzyszu - woj. warmińsko-mazurskie
  9. SP w Żabim Rogu - woj. warmińsko-mazurskie
  10. SP nr 2 Krynica Zdrój - woj. małopolskie
  11. SP w Subkowach - woj. pomorskie
  12. SP Płoskinia - woj. warmińsko-mazurskie
  13. SP Sicienko - woj. kujawsko-pomorskie 
  14. SP Zielonogradzk - ROSJA
  15. SP Jasionówka - woj. podlaskie
  16. Sp nr 1 w Trzebiatowie - woj. zachodnio-pomorskie
  17. SP Kramarzyny - woj. pomorskie
  18. SP Szelków - woj. mazowieckie
  19. SP Zielona Góra - woj. lubuskie
  20. SP Kotlin - woj. wielkopolskie
Gimnazjada - Dziewcząt
Miejsce rozgrywek: Szkoła Podstawowa nr 12 ul. Zajachowskiego 12, 28.05.2016 godz 09:30 - 20:00 gry eliminacyjne, 29.05.2016 godz: 08:00 - 13:00 gry półfinałowe oraz finały. 
  1. Gim nr 7 Radomsko - woj. łódzkie
  2. ZS SKoroszyce - woj opolskie
  3. Gim Kotlin - woj. Wielkopolskie
  4. Gim Nowy Dwór Kwidzyński - woj. pomorskie
  5. Gim Brójce - woj. lubuskie
  6. Gim w Brzoziu - woj. kujawsko-pomorskie
  7. Gim Niechanowo - woj. wielkopolskie
  8. Gim w Kębłowie - woj. wielkopolskie
  9. Gim w Wielgiem - woj. kujawsko-pomorskie
  10. Gim w Orzyszu - woj. warmińsko-mazurskie
  11. Gim Trzebinia - woj.małopolskie
  12. Gim Zielonka - woj.mazowieckie
  13. Gim Trzebiatów - woj. zachodnio-pomorskie
  14. Gim Nowy Kamień - woj. podkarpackie
Gimnazjada - Chłopców
Miejsce rozgrywek: Zespół Szkół nr 1 ul. Korczaka 34, 28.05.2016 godz 09:30 - 20:00 gry eliminacyjne, 29.05.2016 godz: 08:00 - 13:00 gry półfinałowe oraz finały. 
  1. Gim Kotlin - woj. wielkopolskie
  2. Gim nr 3 Sanok - woj. podkarpackie
  3. Gim Niechanowo - woj. wielkopolskie
  4. Gim Kramarzyny - woj. pomorskie
  5. Gim Łambinowice - woj. opolskie
  6. Gim Brójce - woj. lubuskie
  7. Gim Nr 20 Gdynia - woj. pomorskie
  8. Gim w Brzoziu - woj. kujawsko-pomorskie
  9. Gim w Kębłowie - woj. wielkopolskie
  10. Gim w KRzeszowie - woj. dolnośląskie
  11. Gim Krynica Zdrój - woj. małopolskie
  12. Gim w Subkowach - woj.pomorskie
  13. Gim nr 1 Sanok - woj podkarpackie
  14. Gim w Bedlnie - woj. łódzkie
  15. Gim Gradeja - woj.pomorskie
  16. Gim Młynary - woj. warmińsko-mazurskie
Licealiada - dziewcząt
Miejsce rozgrywek: Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Szańcowa, 28.05.2016 godz 09:30 - 20:00 gry eliminacyjne, 29.05.2016 godz: 08:00 - 13:00 gry półfinałowe oraz finały. 
  1. ZSZ Braniewo - woj. warmińsko-mazurskie
  2. LO Sulechów - woj. lubuskie
  3. ZS nr 1 Zbąszyń - woj. wielkopolskie
  4. ZS Pasłęk - woj. warmińsko-mazurskie
  5. LO Nowy kamień - woj. pomorskie
  6. ZS Nr 2 Sanok - woj. podkarpackie

Licealiada - chłopców
Miejsce rozgrywek: Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Szańcowa, 28.05.2016 godz 09:30 - 20:00 gry eliminacyjne, 29.05.2016 godz: 08:00 - 13:00 gry półfinałowe oraz finały. 
  1. ZS Nr 1 Swarzędz - woj.wielkopolskie
  2. ZSP Sulechów - woj. lubuskie
  3. ZSP w Łochowie - woj. mazowieckie
  4. I LO Żary - woj. lubuskie
  5. ZS Pasłęk - woj. warmińsko-mazurskie
  6. ZS Nr 3 Sanok - woj. podkarpackie

  • Zakwalifikowane zespoły mają obowiązek stawienia się w Elblągu w dniu 27.05.2016 "piątek: do godziny 18:00 - nie dotyczy zespołów, które przyjeżdżają w dniu rozpoczęcia gier Festiwalu "sobota 28.05.2016". 
Patryk K. 


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7485813