EKSTRALIGA KOBIET: Rozpoczyna się walka o 5 miejsce - zapowiedź2016-05-20
PKS MOS Zbąszyń i UKS Ambra Ożarów Mazowiecki przystąpią zmobilizowane do walki o 5 miejsce w tegorocznym sezonie. Pierwszy pojedynek już jutro w Zbąszyniu rewanż odbędzie się w Ożarowie Mazowieckim. Przedstawiamy zapowiedź pierwszego meczu. 

Ekstraliga Kobiet po raz ostatni w dniu jutrzejszym zagości w tegorocznym sezonie w Zbąszyniu. Kibice będą mogli pożegnać swoje zawodniczki, a być może, niektóre zobaczą po raz ostatni. 

Obydwa zespoły w tegorocznych rozgrywkach już się ze sobą mierzyły, spotkania również rozgrywane były w Zbąszyniu, gdzie walka toczyła się o każdy centymetr boiska i żadna z drużyn nie odpuszczała. Pierwsze spotkanie, rozegrane w sobotni lutowy wieczór przyniosło wiele emocji czego efektem był wynik i tylko minimalna wygrana Zbąszynianek 5-3. W niedzielny poranek było już całkiem inaczej zawodniczki z Ożarowa Mazowieckiego odebrały srogą lekcję unihokeja od bardziej doświadczonych koleżanek, PKS MOS wygrał te spotkanie 15-1. Pierwszy gwizdek sędziów w jutrzejszym spotkaniu zabrzmi o godzinie 17:00. 

- W sobotę czeka nas bardzo trudny mecz z drużyną , która jeszcze nigdy nie została przez nas pokonana lecz mamy chęć to zmienić. Mocno wierzymy, że nasza ciężka praca i zaangażowanie na treningach tym razem przyniesie sukces. Cala drużyna jest gotowa do walki na boisku, więc każda na boisku da z siebie wszystko , będziemy walczyć do ostatniej sekundy byśmy to właśnie my zajęły 5 miejsce i zakończyły sezon zwycięstwem.  mówi zawodniczka Ambry Ożarów Karina Trojan. 


Patryk K. 


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7485453