I PLEBISCYT florbalki.pl - MVP SEZONU 2015/20162016-05-14
W I Plebiscycie portalu florbalki.pl w kategorii MVP - najbardziej wartościowy gracz sezonu 2015/2016 wyróżniamy Justynę Krzywak  i Bartłomieja Augustyna.
Justyna Krzywak - najskuteczniejsza zawodniczka nie tylko swojej drużyny, ale także całej Ekstraligi Kobiet. W punktacji kanadyjskiej zdobyła 54 punkty za 36 bramek i 18 asyst. W tym sezonie pokierowała drużyną z Trzebiatowa do meczu o finał. W Ekstralidze Kobiet wg Waszej i naszej opinii najbardziej wartościowszy gracz sezonu!

 


Bartłomiej Augustyn - to już drugie wyróżnienie od nas dla Bartka. W I plebiscycie wyróżniony w kategorii najlepszy środkowy sezonu 2015/2016. W Ekstralidze Mężczyzn wg Waszej i naszej opinii najbardziej wartościowszy gracz sezonu!


 _________________________________________

W Plebiscycie chcemy przede wszystkim wyrazić swoje uznanie dla ciężkiej pracy i determinacji polskich unihokeistów, trenerów, sędziów. Ich triumfy nie tylko dawały nam wiele powodów do radości, ale też popularyzowały unihokej w swoim regionie. Choć w poszczególnych kategoriach wyłaniać będziemy tylko po jednym zwycięzcy to triumfatorami powinni czuć się wszyscy nominowani.

* w grafikach wykorzystano zdjęcia facebook.com/mmks.podhalenowytargPOLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7485883