I PLEBISCYT florbalki.pl - NAPASTNIK SEZONU 2015/20162016-05-13
W I Plebiscycie portalu florbalki.pl w kategorii NAPASTNIK sezonu 2015/2016 wyróżniamy Maję Stenkę i Piotra Kostelę.
Maja Stenka - świetny powrót do drużyny Energi i Reprezentacji Polski. Odbudowała swoją formę i w kluczowych momentach stała się wiodącą postacią swojej drużyny. Dzięki jej trafieniom w końcówce meczu z Kilerkami dała awans swojemu zespołowi do Finału Ekstraligi Kobiet. Maję cechuje ogromna ambicja i nieustępliwość. Potrafi celnie przymierzyć na bramkę przeciwnika i celnie podać do swojej koleżanki. W tym sezonie w 17 spotkaniach Ekstraligi Kobiet ma w dorobku 47 pkt za 29 goli i 18 asyst.

 


Piotr Kostela - niewiarygodny instynkt strzelecki, potrafi także idealnie asystować partnerom w ataku. Jego inteligencja boiskowa godna podziwu. Kiedy sytuacja podbramkowa wydaje się beznadziejna zjawia się ON i strzela gola :)
Od kilku lat TOP 1 lub TOP 2 w statystykach rozgrywek Ekstraligi Mężczyzn. W obecnym sezonie w 14 spotkaniach zdobył 43 punkty w klasyfikacji kanadyjskiej za 28 bramek i 15 asyst.


 _________________________________________

W Plebiscycie chcemy przede wszystkim wyrazić swoje uznanie dla ciężkiej pracy i determinacji polskich unihokeistów, trenerów, sędziów. Ich triumfy nie tylko dawały nam wiele powodów do radości, ale też popularyzowały unihokej w swoim regionie. Choć w poszczególnych kategoriach wyłaniać będziemy tylko po jednym zwycięzcy to triumfatorami powinni czuć się wszyscy nominowani.

* w grafikach wykorzystano zdjęcie z flickr.com/photos/iff_floorball, oraz fotografię autorstwa Marcina Zapały.POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7485830