I PLEBISCYT florbalki.pl - SĘDZIA SEZONU 2015/2016 - Bartosz Burek2016-05-07
W I Plebiscycie portalu florbalki.pl w kategorii SĘDZIA sezonu 2015/2016 wyróżniamy Pana Bartosza Burka.Pan Barotsz Burek to międzynarodowy sędzia, który od kilku lat bierze udział w prestiżowych imprezach organizowanych przez IFF. W obecnym sezonie reprezentował nas na turnieju kwalifikacyjnym Mistrzostw Świata mężczyzn na Słowacji wraz z Wojciechem Czarneckim. Na swoim koncie posiada już kilkadziesiąt występów w roli sędziego na międzynarodowych imprezach.
W polskich rozgrywkach ceniony za spokój, rozsądne podejmowanie decyzji, rzetelność i uśmiech na twarzy :)
W naszej opinii Bartek znakomicie czuje grę, obserwuje zawodników i ich reakcje. Kiedyś jako świetny zawodnik, teraz jako świetny sędzia - to musi iść w parze!

 

__________________________________________

Jak przyznajemy wyróżnienia w I Plebiscycie

  • specjalnie powołana kapituła – składająca z grona znawców unihokeja (redaktorów florbalki.pl, byłych sportowców, trenerów, działaczy itp.) – ustala grupę zawodników, którzy w sezonie 2015/2016 wyróżnili się swymi dokonaniami sportowymi
  • w dalszym ciągu liczymy również na Waszą pomoc, swoje kandydatury możecie do nas przesyłać na nasz adres e-mail: sklep@florbalki.pl. Wasz głos będzie niezwykle ważny! Wasze typy przyjmujemy wg niżej zamieszczonej klasyfikacji.

Wybór Klasyfikacji w której przyjmujemy Wasze zgłoszenia:
dla kobiet i mężczyzn:
- MVP Sezonu
- Najlepszy bramkarz
- Najlepszy obrońca
- Najlepszy środkowy
- Najlepszy napastnik
- Debiutant roku
Jedna nagroda:
- wyczyn roku

W Plebiscycie chcemy przede wszystkim wyrazić swoje uznanie dla ciężkiej pracy i determinacji polskich unihokeistów, trenerów, sędziów. Ich triumfy nie tylko dawały nam wiele powodów do radości, ale też popularyzowały unihokej w swoim regionie. Choć w poszczególnych kategoriach wyłaniać będziemy tylko po jednym zwycięzcy to triumfatorami powinni czuć się wszyscy nominowani.POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7536177