I PLEBISCYT florbalki.pl - DRUŻYNA SEZONU 2015/2016 - KS Worwa Szarotka Nowy Targ2016-05-05
Wielkimi krokami zbliża się koniec sezonu 2015/2016. Najlepsi polscy unihokeiści sięgną po laury zwycięstwa w mijającym sezonie. Teraz będziemy mieli okazję nagrodzić ich po raz pierwszy - w I Plebiscycie portalu florbalki.pl
W Plebiscycie chcemy przede wszystkim wyrazić swoje uznanie dla ciężkiej pracy i determinacji polskich unihokeistów, trenerów, sędziów. Ich triumfy nie tylko dawały nam wiele powodów do radości, ale też popularyzowały unihokej w swoim regionie. Choć w poszczególnych kategoriach wyłaniać będziemy tylko po jednym zwycięzcy to triumfatorami powinni czuć się wszyscy nominowani.

 

W I Plebiscycie portalu florbalki.pl w kategorii Drużyna sezonu 2015/2016 pragniemy wyróżnić KS Worwa Szarotka Nowy Targ!

Dla 11-krotnego z rzędu Mistrza Polski ostatnie lata to próba powrotu na najwyższy stopień podium. W ubiegłych sezonach drużyna Szarotki swoją formą i grą nie za specjalnie zachwycała. Nie widać było w jej grze takiej jakości do jakiej nas przyzwyczajała gdy rok rocznie zgarniała najwyższe cele w polskiej ekstralidze. Powodów tego było zapewne wiele, jednym z nich było zakończenie kariery przez doświadczonych zawodników i wprowadzanie do składu młodego pokolenia.
Teraz w zespole Szarotki widać lepszą jakość, młodzież nabrała doświadczenia. Zawodnicy tacy jak Augustyn, Chlebda, Ligas powrócili do świetnej formy i wiodą zespół na odpowiednie tory.
Wyróżniamy Szarotkę za dobrą postawę w sezonie zasadniczym, za dwukrotne pokonanie Górali w Derbach Nowego Targu, za przejście fazy play-off w znakomitym stylu, za zwycięstwo w półfinale z MUKS Zielonka na boisku przeciwnika. A przede wszystkim za odbudowę DRUŻYNY. Brawo WY!

 

__________________________________________

Jak przyznajemy wyróżnienia w I Plebiscycie

  • specjalnie powołana kapituła – składająca z grona znawców unihokeja (redaktorów florbalki.pl, byłych sportowców, trenerów, działaczy itp.) – ustala grupę zawodników, którzy w sezonie 2015/2016 wyróżnili się swymi dokonaniami sportowymi
  • w dalszym ciągu liczymy również na Waszą pomoc, swoje kandydatury możecie do nas przesyłać na nasz adres e-mail: sklep@florbalki.pl. Wasz głos będzie niezwykle ważny! Wasze typy przyjmujemy wg niżej zamieszczonej klasyfikacji.

Wybór Klasyfikacji w której przyjmujemy Wasze zgłoszenia:
dla kobiet i mężczyzn:
- MVP Sezonu
- Najlepszy bramkarz
- Najlepszy obrońca
- Najlepszy środkowy
- Najlepszy napastnik
- Debiutant roku
Jedna nagroda:
- sędzia roku
- trener roku
- wyczyn roku

* w grafice wykorzystano zdjęcia autorstwa Macieja Zubka z podhaleregion.plPOLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7533170