I PLEBISCYT florbalki.pl2016-04-27
Rusza I plebiscyt portalu florbalki.pl. Po raz pierwszy wybierzemy najlepszych zawodników z Ektraligi Mężczyzn i Ekstraligi Kobiet. Ponadto wyróżnimy najlepszego sędziego, trenera roku, drużynę roku, oraz wyczyn roku.

 

Wielkimi krokami zbliża się koniec sezonu 2015/2016. Najlepsi polscy unihokeiści sięgną po laury zwycięstwa w mijającym sezonie. Teraz będziemy mieli okazję nagrodzić ich po raz pierwszy - w I Plebiscycie portalu florbalki.pl
W Plebiscycie chcemy przede wszystkim wyrazić swoje uznanie dla ciężkiej pracy i determinacji polskich unihokeistów, trenerów, sędziów. Ich triumfy nie tylko dawały nam wiele powodów do radości, ale też popularyzowały unihokej w swoim regionie. Choć w poszczególnych kategoriach wyłaniać będziemy tylko po jednym zwycięzcy to triumfatorami powinni czuć się wszyscy nominowani.

Plebiscyt przyjmuje następującą formułę:

  • specjalnie powołana kapituła – składająca z grona znawców unihokeja (redaktorów florbalki.pl, byłych sportowców, trenerów, działaczy itp.) – ustala grupę zawodników, którzy w sezonie 2015/2016 wyróżnili się swymi dokonaniami sportowymi
  • liczymy również na Waszą pomoc, swoje kandydatury możecie do nas przesyłać na nasz adres e-mail: sklep@florbalki.pl. Wasz głos będzie niezwykle ważny! Wasze typy przyjmujemy wg niżej zamieszczonej klasyfikacji.

Wybór Klasyfikacji
dla kobiet i mężczyzn:
- MVP Sezonu
- Najlepszy bramkarz
- Najlepszy obrońca
- Najlepszy środkowy
- Najlepszy napastnik
- Debiutant roku
Jedna nagroda:
- sędzia roku
- trener roku
- drużyna roku
- wyczyn roku

Wyniki plebiscytu w/w kategoriach będziemy publikować od 5 maja na naszej stronie, oraz profilu facebook. Dziennie zaprezentujemy 1 zwycięzcę z każdej kategorii. Wszystkich wyróżnionych zaprezentujemy do dnia 14 maja, czyli w dniu w którym odbędzie się Super Finał rozgrywek Ekstraligi Mężczyzn i Kobiet.

Bądź jednym z jurorów i przyznaj nagrodę razem z florbalki.pl! Czekamy na Wasze głosy :)POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7533286