JUNIORKI STARSZE: JUNIOR KĘBŁOWO - ABSOLWENT SIEDLEC2012-01-28

Już dziś od godziny 15:00 zapraszamy wszystkich do śledzenia relacji na żywo z pierwszego w dniu dzisiejszym meczu Derbowego pomiędzy Juniorem Kębłowo - Absolwentem Siedlec. Kibicuj razem z nami.

UKS Junior Kębłowo - UKS Absolwent Siedlec  7-2 (3-2,3-0,1-0)

Sędziowie: Kidoń Paulina, Dutkiewicz Karolina

Widzów: 50

60:00 Koniec meczu Junior Kębłowo wygrywa pierwszy mecz Derbowy.

59:00' Ostatnia minuta meczu przed nami

57:38' 7-2 Rogozińaska Daria - Pukacka Patrycja

57:38' Junior po raz drugi w dzisiejszym meczy w grze w osłabieniu zdobywa bramkę. Junior coraz bliżej zwycięstwa

57:15 2min Smerdka Grażyna (powtarzającie się przewinienie)

50:21' Wracamy do gry

50:21' Czas dla Absolwenta

50:21' Magdalena Pawlik Trenerka Absolwenta Siedlec poprosiła sędziów o czas aby przekazać na te ostatnie niespełna dziesięć minut kilka wskazówek

40:00' Od początku trzeciej tercji do bramki Absolwenta wróciła Koza Patrycja, kontuzja na całe szczęście nie okazała się zbyt groźna

36:47 6-2 Fijałkowska Kinga - Smerdka Grażyna

35:33 5-2 Smerdka Grażyna - Kędziora Iwona

30:48 4-2 Kędziora Iwona - Fijałkowska Kinga

17:41' 3-2 Kaczmarek Patrycja

17:41' Szybka odpowiedź Absolwenta i mamy 3-2

17:08' 3-1 Kędziora Danuta - Kędziora Iwona

17:08' Junior znowu prowadzi dwoma bramkami, ponownie na listę strzelców wpisuje się Kędziora Danuta

13:55' 2-1 Kozanecka Agnieszka - Chlebowska Dominika

13:55' Siedlczanki łapią konta, już tylko jedna bramka przewagi

12:14' 2min Pukacka Patrycja (powtarzającie się przewinienie)

11:44' Mamy przerwę w grze kontuzji doznała bramkarka Absolwenta Koza Patrycja, mamy zmianę w bramce Absolwenta

11:26' 2-0 Rogozińska Daria - Fijałkowska Kinga

11:26' Junior odskakuje już Siedlcowi na dwie bramki

10:20' 1-0 Kędziora Danuta - Rogozińska Daria

10:20' Junior mimo gry w osłabieniu zdobywa bramkę

09:00' Spotkanie godne Derbów obydwa zespoły stwarzają mnustwo akcji

08:33' 2min Pukacka Patrycja (uderzanie)

04:38' 2min Chlebowska Dominika (uderzanie)

Witamy serdecznie z Kębłowa przed nami pierwsze spotkanie Wielkich Derbów Wielkopolski. Do wspólnego śledzenia relacji na żywo zaprasza Patryk Kaczmarek.

UKS Junior Kębłowo:

Sammler Julia (bramkarz), Stachowiak Patrycja, Kędziora Danuta (kapitan), Smerdka Grażyna, Rozynek Kamila, Rogozińska Daria, Kurasińska Magdalena, Kędziora Iwona,  Woźna Katarzyna, Pukacka Patrycja, Kubicka Wiktoria, Kotlarska Aleksandra, Stankowiak Agnieszka, Fijałkowska Kinga, Rozynek Monika, Kędziora Bożena, Ceglarek Dagmara (bramkarz)

Trener: Kędziora Agnieszka

UKS Absolwent Siedlec:

Koza Patrycja (bramkarz), Rzepa Karolina, Kaczmarek Patrycja, Maszner Karolina, Kozanecka Agnieszka (kapitan), Zalisz Daria, Chlebowska Dominika, Kardacz Karolina,  Lehman Anna, Łopuszyńska Zuzanna, Kidoń Elżbieta, Żak Natalia

Trener: Pawlik Magdalena

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7533312