EKSTRALIGA SENIORÓW: CZAS NA POZNANIE FINALISTÓW2016-04-22

W nadchodzący weekend czekają nas rewanżowe spotkania półfinałowe. Już jutro lub w niedzielę będziemy mieli jasność kto zagra w Superfinale o złoto, a kto powalczy o brąz. Przedstawiamy wypowiedzi zawodników :)                                                      

 

____________________________________________________
2016-04-23 18:00
ew. 2016-04-24 12:00

vs

stan rywalizacji: 1-0 replica watches

Kuba Korczak - KS Górale Nowy Targ
Czeka nas na pewno trudne spotkanie. Rywal nie ma nic do stracenia postawi wszystko na jedną kartę, dodatkową motywacją Babimostu jest zdobycie mistrzostwa Polski juniorów. To z pewnością doda im pewności siebie i dużego zaangażowania, jak w walce o złoto z Wiatrem Ludźmierz. Nam na pewno będzie się grało lepiej z racji, iż mamy przewagę jednego meczu. Jesteśmy drużyną dojrzalszą i bardziej ograną na tym szczeblu rozgrywek. Dodatkowym atutem pojedynku , który stoi po naszej stronie jest gra we własnej hali - to duży plus dla naszego zespołu. Jeżeli tylko nie popełnimy głupich błędów, które przydarzyły się w pierwszym spotkaniu, to jestem pewny w zwycięstwo i awans do finału. Atmosfera w klubie dopisuje, każdy chce pokazać się z jak najlepszej strony przed Super Finałem, dlatego serdecznie zapraszam wszystkich kibiców na ciekawy pojedynek pomiędzy KS Górale Nowy Targ, a Fenomenem Babimost. Pozdrawiam czytelników forbalki.pl!  

Filip Łukaszewski - UKS Fenomen Babimost
Niestety nie udało się ugrać czegoś więcej na własnym boisku, mimo całkiem dobrej pierwszej tercji. Chyba zabrakło chłodnej głowy i doświadczenia z takim rywalem, niestety. Drugi mecz, nowa karta, więc postaramy się trochę napsuć krwi Mistrzowi. Czy nam się to uda? Czemu nie! Bez zbędnych dywagacji, chcemy po prostu pograć w unihokej i sprawdzić czy Mistrz jest znowu do ogrania na Niwie.

____________________________________________________
2016-04-23 19:30
ew. 2016-04-23 9:00

vs

stan rywalizacji: 0-1


Maciej Bogdański - MUKS Zielonka
Przed nami być może najważniejszy weekend w tym sezonie. Po wyjazdowej porażce sprzed dwóch tygodni to Szarotka jest bliżej Finału. Uważam jednak, że nie ma potrzeby wracać do pierwszego spotkania - każdy na pewno wyciągnął z niego wnioski. Do następnego meczu podchodzimy tak jakby rywalizacja dopiero się rozpoczynała, bo każdy mecz to zupełnie inna historia. Będzie to spotkanie równorzędnych zespołów, a o wyniku będą decydować detale czy też dyspozycja dnia - dlatego też szanse obydwu zespołów na awans oceniam 50/50. Z pewnością naszym plusem będzie fakt, że gramy na własnej hali. Liczymy również na wsparcie naszego "siódmego zawodnika", czyli publiczności, która już nie raz pomagała nam w trudnych momentach. Wiemy o co gramy, dlatego wierzę, że każdy z nas wyjdzie mocno skoncentrowany oraz zmobilizowany od samego początku i da z siebie wszystko!


Łukasz Chlebda - KS Worwa Szarotka Nowy Targ
Pierwsze spotkanie ułożyło się po naszej myśli. Szybko zdobyliśmy przewagę, której Zielonka nie była w stanie zniwelować. Konsekwentna gra i dyscyplina zawodników pozwoliła nam wygrać spotkanie bez niepotrzebnej nerwowości. Do fazy play-off przygotowywaliśmy się solidnie, frekwencja w ostatnich miesiącach była praktycznie 100%-owa, co nie jest łatwe do osiągnięcia mając 20 chłopaków w składzie. Do Zielonki jedziemy przede wszystkim po awans. Darzymy rywala szacunkiem, jednak nie boimy się wyzwań i jesteśmy gotowi na twardą walkę. Rezultaty osiągane w tym sezonie są spowodowane przede wszystkim zaangażowaniem zawodników i wiarą we własne umiejętności. Młodsi gracze robią postępy, doświadczeni są w formie i nie boją się brać odpowiedzialności za wyniki drużyny - jesteśmy zgraną paczką, która ma ogromny apetyt na sukces. Duża rywalizacja o miejsce w składzie pozwala wyciągnąć nam maksimum z zawodników - szeroka ławka z tak dużą ilością doświadczonych graczy jest naszym ogromnym atutem. Drużyna jest głodna zwycięstw!POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7485992