EKSTRALIGA KOBIET: WYPOWIEDZI PRZED ĆWIERĆFINAŁAMI PLAY-OFF2016-02-26

W nadchodzący weekend czeka nas pierwsza odsłona fazy play-off. Na parkiet wybiegną zawodniczki Ekstraligi Kobiet aby rozegrać pierwsze mecze ćwierćfinałowe. Przedstawiamy wypowiedzi zawodniczek :)                                                      

 

____________________________________________________
2016-02-27 godz. 18:00

vs

Paulina Łętowska UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Mazowiecki
W sobotę zmierzymy się z aktualnym Mistrzem Polski. Nie będzie to łatwe, ale jesteśmy drużyną, która lubi wyzwania. Ciężko pracowałyśmy, więc mam nadzieje, że nasza praca nie pójdzie na marne. Damy z siebie wszystko i pokażemy na co nas stać! Nie możemy doczekać się sobotniego spotkania!

Katarzyna Fuła MMKS Podhale Nowy Targ
Okres zimowy dla naszej drużyny na pewno nie był sprzyjający, wiele z nas opuszczało treningi a także mecze ze względu na prace sezonowe lub kontuzje. Jak co rok wierzymy że ten kryzys minie i na najważniejsze momenty mobilizacja będzie sięgać zenitu. Jak to w sporcie bywa mecz meczowi nie jest równy dlatego musimy wyjść skoncentrowane na ten mecz i pokazać co umiemy grać a przede wszystkim by móc zagrać w półfinale. Ożarów to młoda drużyna, ale chęci na wygraną mają zapewne takie same jak my. Myślę, że na pewno nie zabraknie walki ze strony obu drużyny ale dołożymy wszelkich starań żebyśmy my z niej wyszły zwycięsko.

____________________________________________________
2016-02-27 godz. 19:00

vs

Anna Kubowicz KS Worwa Szarotka Nowy Targ
Drużyna z Trzebiatowa ostatnio zdobyła z nami komplet punktów. Jednak staramy się o tym nie myśleć i do meczu podchodzimy mocno skoncentrowane z nastawieniem na jak najlepszy wynik z naszej strony. Na pewno będzie to możliwe przy poprawie przede wszystkim naszej skuteczności oraz woli walki do ostatniego gwizdka.

Jutrzenka Cirocka MLUKS SUS Travel Jedynka Trzebiatów
Z poprzednich starć z Szarotką wyszłyśmy zwycięsko, ale grając w seniorkach zdążyłam się już przekonać, że play-offy diametralnie różni się od rundy zasadniczej. Gra toczy się już o medale, więc każda drużyna wspina się na wyżyny swoich możliwości. Wszystko może się zdarzyć, nawet najbardziej nieoczekiwane wyniki. Dlatego do tych spotkań podejdziemy mocno zmotywowane i gotowe na to by dać z siebie wszystko.

____________________________________________________
2016-02-27 godz. 18:00

vs

Kinga Bugajska UKS Multi 75 Killers Kraków
Po rundzie zasadniczej zajmujemy z krakowiankami sąsiednie lokaty w tabeli wiec myślę, że będzie to bardzo wyrównane spotkanie. Tym razem będziemy walczyć na własnym boisku i przy swoich kibicach co mam nadzieje ze doda nam sił. Przygotowania do tego meczu nie różniły się od tych wcześniejszych, każda z nas starała się wykorzystać jak najlepiej czas na treningu i mam nadzieje ze w weekend będzie widać tego efekty. W tym sezonie pokazałyśmy że z każdym możemy walczyć jak równy z równym. Jesteśmy pozytywnie nastawione i gotowe by stawić czoła drużynie ze Zbąszynia.

Agnieszka Kozanecka PKS MOS Zbąszyń
W Krakowie spodziewamy się bardzo ciężkiego meczu. Wiemy, że przeciwnik ma bardzo duże aspiracje, żeby grać w tegorocznym Superfinale. Zbąszyń to jednak bardzo utalentowany i nieprzewidywalny zespół o czym przekonały się niektóre drużyny w rundzie zasadniczej. Myślę, że obie drużyny są na podobnym poziomie i mecz będzie dobrym widowiskiem. Trzeba jednak wyraźnie podkreślić do Krakowa jedziemy po zwycięstwo! Żeby wygrać, musimy wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności ale jesteśmy na to gotowe. Nie jedziemy jednak w optymalnym zestawieniu, co będzie dużym utrudnieniem. Mecze z Kilerkami w rundzie zasadniczej zakończyły się na naszą korzyść, jednak to o niczym nie świadczy. Od tych spotkań minęło bardzo dużo czasu i również nasz styl bardzo mocno się zmienił. Niech wygra lepszy.

____________________________________________________
2016-02-27 godz. 20:00 LIVE
2016-02-28 godz. 10:00
LIVE

vs

Wiktoria Kubicka UKS Junior Kębłowo
Energa Gdańsk to bardzo doświadczony zespół, mający w swoim składzie zawodniczki każdy seniorek. Myślę, że będzie to u Nas podwójna motywacja aby pokazać się z jak najlepszej strony. Mam nadzieje, że jako zespół zdobędziemy cenne doświadczenie. Miejsce w tabeli w tym momencie nie gra roli, po prostu wyjdziemy na boisko i będziemy walczyć. Mogę obiecać, że tak łatwo meczu nie oddamy.

Mariola Szarmach Energa Olimpia Osowa Gdańsk
Do Kębłowa jedziemy w pełni skoncentrowane. Wiemy że żeby zagrać w półfinale każda z nas musi dać z siebie 100%. Stawka jest wysoka a sport rządzi się swoimi prawami. Teoretycznie słabszy zespół po rundzie zasadnicze daje nam spore szanse na zwycięstwo. Spore braki w składzie a także brak trenera Ludwichowskiego na ławce na pewno nie ułatwi nam zadania.
Wiemy że zespół Juniora potrafi walczyć i na pewno łatwo nie sprzeda skóry. Jesteśmy nastawione na twardą walkę do ostatniej minuty. Emocji na pewno nie zabraknie a walka będzie trwać do ostatniego gwizdka.POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7484142