ZNAMY PIERWSZYCH FINALISTÓW MISTRZOSTW ŚWIATA MĘŻCZYZN 20162016-02-06
www.flickr.com/iff_floorball
Znamy trzy pierwsze drużyny, które wywalczyły awans do grudniowych Mistrzostw Świata Mężczyzn, które rozegrane zostaną na Łotwie w dniach 3-11 grudnia.

  • Największa niespodzianką jest awans Reprezentacji Tajlandii, która po raz pierwszy awansowała do Finałów Mistrzostw Świata. Oprócz wymienionej już Tajlandii na Łotwie zobaczymy również Singapur oraz Australię.

AUS MAustralia  - Po raz dziesiąty zobaczymy Reprezentacje Australii na Mistrzostwach Świata Seniorów. Turniej eliminacyjny zakończyli na pierwszym miejscu. W fazie grupowej zajęli drugie miejsce tuż za Tajlandią. W meczu półfinałowym pokonali Japończyków, by w Finale uporać się z Singapurem.

SIN MSingapur - Dla Reprezentacji Singapuru awans na Mistrzostwa nie jest wielkim zaskoczeniem. Singapurczycy w grupie eliminacyjnej zajęli drugie miejsce tuż za Japończykami. W fazie play-off zmierzyli się z Tajlandią, a w Finale ulegli Australii.

THA MTajlandia - Pierwszy historyczny awans Tajskiej Reprezentacji na Mistrzostwa Świata. Tajowie e turnieju eliminacyjnym w grupie eliminacyjnej odnieśli komplet zwycięstw. Jedyną porażkę, którą odnieśli na turnieju eliminacyjnym był pojedynek w półfinale z Singapurem. 


Men's World Floorball Championships 2016

Patryk


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7485783