POLISH CUP: Czwartkowy trening Reprezentacji Polski Kobiet U192016-02-04
Dziś o godzinie 10:00 w Zbąszyniu odbył się przed ostatni trening Reprezentacji Polski Kobiet U19 przed zbliżającym się Polsih Cup, który startuje już jutro. W dniu dzisiejszym Kadra odbędzie jeszcze jeden trening, który zaplanowany został na 16:30. 


W dniu dzisiejszym, głównie pracowaliśmy nad grą w przewadze i osłabieniu, nie zaniedbując przypomnienia elementów nad, którymi pracujemy dwa dni, a które zamierzamy wykorzystać w jutrzejszym meczu przeciwko Szwajcarką i Niemkom. Nie mamy już dużo czasu, bo został nam już tylko jeden trening  dwugodzinnym, na którym musimy jeszcze zgrać poszczególne formacje i przypomnieć sobie system, który zamierzamy zagrać w tych dwóch meczach. Z uwagi na fakt, gdy nie mieliśmy dużo możliwości, byśmy mogli przygotować zespół do tego turnieju, chodzi mi o wcześniejsze miesiące. Nadrabiając stracony czas, nie w pełni jestem usatysfakcjonowany, ponieważ w bardzo wolnym tempie poruszamy się do przodu, ale liczymy na to, że dziewczyny zepną się i przed własną publicznością zagrają dobre spotkania, nie myślimy tutaj czy będą to spotkania zwycięskie czy przegrane, w tej chwili nie ma dla nas to znaczenia. Najważniejsze jest, żeby zespół pokazał to co robimy jest później pokazywane na boisku.  komentuje trener Reprezentacji Piotr Augustyniak. 

Przypominamy, że w dniu jutrzejszym zapraszamy na relacje na żywo na naszym portalu z meczu Szwajcaria - Polska, który startuje o godzinie 10:00

Patryk


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7472781