KOLEJNE MECZE W EKSTRALIDZE ORAZ I LIDZE SENIORÓW2015-12-12
Zawodniczki polskich klubów mają przerwę ze względu na Mistrzostwa Świata Kobiet, lecz Panowie nie próżnują i rozgrywają swoje mecze ligowe. Na parkiety wybiegną zarówno zawodnicy z klubów ekstraligowych jak i z I ligi.


W ekstralidze najciekawiej zapowiada się rywalizacja dwóch beniaminków. Ósemka Wejherowo po rozegraniu 6 spotkań z 12 punktami na koncie zajmuje wysokie 2 miejsce, natomiast Fenomen Babimost po rozegrała o 2 spotkania mniej i mając na koncie o 4 punkty mniej zajmuje 4 pozycję. Ciężko wskazać w tym starciu faworyta. Drużyny te grając jeszcze sezonu temu w I lidze mierzyły się ze sobą siedmiokrotnie: 4 razy lepszy był Fenomen, a 3 razy Ósemka.
Równie ciekawie może być w Łochowie, gdzie tamtejsza Olimpia zagra z MUKS'em Zielonka.  Olimpia to czwarta drużyna poprzedniego sezonu, MUKS to wicemistrzowie - zapowiada to unihokej na wysokim poziomie. Olimpia kiepsko zaczęła ten sezon i po 6 meczach zajmuje ostatnie miejsce. MUKS rozegrał tyle samo spotkań i zajmuje 3 miejsce. Mecze pomiędzy tymi zespołami są zawsze niezwykle zacięte, a przez kibiców nazywane są Derbami Województwa Mazowieckiego.
Do ostatniej rywalizacji dojdzie w Tychach. "Pionierzy" zagrają z Góralami Nowy Targ, czyli obecnymi mistrzami Polski. Faworyt jest jeden - Górale. Zdobyli oni w tym sezonie w czterech meczach komplet punktów. Gospodarze tego dwumeczu zajmują przedostatnią lokatę, a na koncie mają 3 punkty.

Terminarz Ekstraligi Seniorów:
2015-12-12

16:00 Pionier Tychy - Górale Nowy Targ
18:00 Fenomen Babimost - Ósemka Wejherowo
19:00 Olimpia Łochów - MUKS Zielonka

2015-12-13
09:00
Olimpia Łochów - MUKS Zielonka
10:00 Pionier Tychy - Górale Nowy Targ
11:30 Fenomen Babimost - Ósemka Wejherowo


W I lidze dojdzie do dwóch meczów. W grupie A zagra Victoria Gułtowy i TLU Toruń, natomiast w grupie B Floorball Wrocław oraz Multi 75 Killers Kraków. W pierwszej rywalizacji faworytami są Torunianie, lecz Gułtowy nie jest bez szans. Mecze odbędą się w Swarzędzu, czyli na hali gdzie Victoria zaskoczyła już w tym sezonie z liderem tej grupy - UKS Nowa Łódź. W drugim meczu w roli faworyta stawiani są Krakowianie. Wrocławianie w tym sezonie nie zachwycają i jak dotąd nie zdobyli jeszcze żadnego punktu.

Terminarz I Seniorów:
2015-12-12

??:?? Victoria Gułtowy - TLU Toruń
18:00 Floorball Wrocław - Multi 75 Killers Kraków


2015-12-13
??:??
Victoria Gułtowy - TLU Toruń
09:00 Floorball Wrocław - Multi 75 Killers Kraków
POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7525041