MISTRZOSTWA ŚWIATA KOBIET: Trener Reprezentacji Polski Christer Bertilsson po ćwierćfinałowym meczu z Czechami.2015-12-09
W dniu dzisiejszym Reprezentacja Polski rozegrała mecz ćwierćfinałowy Mistrzostw Świata z Reprezentacją Czech. Mimo świetnej pierwszej tercji, to Czeszki mogły cieszyć się z awansu do półfinału. Przedstawiamy wypowiedź Trenera naszej kadry właśnie po tym meczu. 

- Przed meczem była świetna atmosfera, ale start spotkania nie był dla nas dobry. Przy wyniku 3-0 powoli gra wyglądała już lepiej i udało się zdobyć dwie bramki, mieliśmy również więcej szans na ich zdobycie. Dzisiejsze spotkanie graliśmy na dwie piątki i czasami były indywidualne zmiany. W drugiej tercji nie wytrzymaliśmy tempa spotkania, mieliśmy w niej trzy lub cztery szanse sam na sam, ale niestety ich nie wykorzystaliśmy., do 35 minucie graliśmy jak równy z równym z czego możemy być zadowoleni. W ostatniej tercji spróbowaliśmy inaczej grać i na trzy linie. Jeszcze brakuje nam do top 4, ale dostaliśmy dużo pozytywnych komentarzy, że gramy na wysokim poziomie. To jest bardzo miłe. 

Patryk Kaczmarek


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7525159