PIĘKNE MISTRZYNIE POLSKI W UNIHOKEJU SPRZEDAJĄ SWÓJ KALENDARZ2015-12-09
Foto: Adam Kokot
Unihokeistki MMKS Podhale Nowy Targ są utalentowane mają w swoim dorobku kilka medali Mistrzostw Polski w tym ten najcenniejszy złoty za wywalczenie w Maju Mistrzostwa Polski w unihokeju, a że są też piękne to pewnie mało osób do tej pory wiedziało, choć Polki uchodzą za najpiękniejsze kobiety na świecie.

podlip

Teraz można się o tym przekonać nabywając jeszcze świeży i pachnący kalendarz na 2016 rok z nimi w rolach głównych.  Jak się prezentują na boisku można obejrzeć na zdjęciach z meczów, teraz postanowiły pokazać się z tej innej strony.  Zdjęcia autorstwa Adama Kokota powalają, ale cóż się dziwić jak pracował z Mistrzyniami to efekt musiał wyjść piorunujący. Śmiało można stwierdzić, że mogłyby zdobić okładkę niejednego z magazynów, a i jako modelki poradziłby sobie bez problemu.

Kontakt w sprawie zakupu: jarisab@o2.pl 

kalen

Już dawno w naszym regionie nie wydano podobnego kalendarza! Unihokeistki zachęcają do zakupu kalendarza, który będzie ozdobą w niejednym mieszkaniu czy miejscu pracy i 2016 rok z nimi zleci bardzo szybko. Koszt jednego egzemplarza to 40 złotych.  Dochód ze sprzedaży zasili konto drużyny unihokejowej.

Serdecznie zachęcamy do zakupu naszego kalendarza. Uważamy, że zdjęcia, które zrobił nam Adam są piękne i choćby dla nich warto go mieć.  Może niektórym wydaje się, że 40 zł. to dużo, ale to wydatek jednorazowy a nam te pieniążki naprawdę dużo pomogą. – zachęca do zakupu kapitan MMKS Sabina Lech

Kontakt w sprawie zakupu: jarisab@o2.pl

źródło: mmks-podhale.pl
Autor: Szymon PyzowskiPOLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7525060