EKSTRALIGA SENIORÓW/I LIGA SENIORÓW - ZAPOWIEDZI2015-11-19
Już w ten weekend dojdzie do kolejnych starć na parkietach Ekstraligi seniorów oraz I Ligi seniorów.  W skrócie przedstawiamy państwu, co nas czeka.

                                                           EKSTRALIGA SENIORÓW


MUKS Zielonka - KS Worwa Szarotka Nowy Targ
Bezwzględnie hit V i VI kolejki! Starcie Wicemistrza z trzecią drużyną ubiegłego sezonu. Trudno wskazać faworyta, więc nie będę bawił się w wróżkę, bo nie taka moja rola, ale zdecydowanie kibice obejrzą świetne widowisko! Aktualnie MUKS Zielonka zajmuje 3 miejsce w tabeli a Szarotka 5.

KS Górale Nowy Targ - ULKS Olimpia Łochów
Spotkania Górali z Olimpią zawsze były emocjonujące. Miejmy nadzieję, że tym razem zawodnicy kolejny raz pokażą świetny unihokej i usatysfakcjonują kibiców zgromadzonych w hali. Na ten moment Górale są drugim zespołem w tabeli, zaś Olimpia niestety jest "czerwoną latarnią" Ekstraligi z trzema punktami na koncie.

UKS Ósemka Wejherowo - TKKF Pionier Jadberg Tychy
Wejherowianie podejmą gości z Tych. W dotychczasowych spotkaniach w tym sezonie lepiej radziła sobie Ósemka, która z dwoma wygranymi i dwoma porażkami zajmuje 4 miejsce w tabeli. Pionier w tej chwili zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli z takim samym dorobkiem punktowym jak Olimpia, jednak Tyszanie mają lepszy dorobek bramkowy niż Olimpia Łochów.

______________________________________________________________________________


                                                                 I LIGA SENIORÓW

UKS Multi-75 Killers Kraków - UKS Prus Żary
W Krakowie miejscowi "Killersi" podejmą UKS Prus Żary. Drużyny w tym sezonie spotkały się dwukrotnie. W Żarach nastąpił podział punktów, Kraków zwyciężył 11-4, zaś dzień później musiał uznać wyższość zespołu Prus Żary, który zwyciężył 8-5. Jak będzie teraz? Pozostaje nam poczekać do soboty. Szykuje się niezłe widowisko!
Piotr Karelus


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7531102