FENOMEN WYGRYWA SPARING Z PRUSEM2015-10-05
W zeszły piątek (tj. 2 października) w Babimoście rozegrany został sparing pomiędzy Fenomenem Babimost oraz Prusem Żary. Mecz rozegrany był w formacie 3x 20 minut, bez zatrzymywania. Faworytem spotkania był ekstraligowiec - Fenomen Babimost, który tydzień wcześniej w Nowym Targu sprawił sensacje w dwumeczu z Szarotką.

Gospodarze meczu do gry wystawili aż trzy piątki, gościom udało zebrać się dziesięciu zawodników (w tym bramkarz). Co było dużym ułatwieniem dla zawodników z Babimostu.  Spotkanie relacjonuje nam Bartłomiej Fliegner, który w obecnym sezonie występować będzie w Prusie Żary: Mecz od początku układał się  dla nas bardzo dobrze. Przeprowadziliśmy kilka dobrych kontrataków co objawiło się prowadzeniem bramkowym. Postanowiliśmy postawić na obronę i grać w kontrze. Niestety pod koniec drugiej tercji zaczęło brakować nam sił i nie byliśmy w stanie wrócić do obrony po przeprowadzonej kontrze, co spowodowało utratę kilku bramek. Jestem zadowolony z naszej gry. Dzięki temu sparingowi mogliśmy poćwiczyć nasze słabe aspekty, lepiej się zgrać, razem pobawić. Wiemy też na co zwrócić uwagę na treningach przed kolejnymi meczami, które na nas czekają. Bardzo dziękujemy kolegom z Fenomena Babimost za zorganizowanie sparingu. Mamy nadzieję, że nie raz się jeszcze spotkamy.

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7484174