RUNDE REWANŻOWĄ CZAS ZACZĄĆ2012-01-13
Już od dziś Juniorzy Starsi rozpoczęli rundę rewanżową. W pierwszym meczu Aligator Gdynia pokonał Nolet Żabi Róg 9-4. Resztę spotkań rozegrane zostaną jutro oraz w niedziele. Już jutro zapraszamy na relacje na żywo z meczu UKS Junior Kębłowo - UKS Błyskawica Niechanowo start godzina 10:00.

LUKS Nolet Żabi Róg (1) - UKS Aligator Chwarzno Gdynia (3) piątek  4-9 (1-1,2-4,1-4) sobota godzina: 10:00
UKS Junior Kębłowo (1) -  UKS Błyskawica Niechanowo (4)  sobota godzina 10:00 oraz 15:00
UKS Victoria Gułtowy (3) - UKS Absolwent Siedlec (2) sobota godzina 10:00 oraz 16:00 lub 17:00
WSU Wierzchowo (2) - UKS Orionek Ogorzeliny sobota godzina 18:00 niedziela godzina 12:00
ULKS Olimpia Łochów (2) - UKS Nowa Łódź (4) sobota godzina 18:00 niedziela godzina 12:00
ULKS Józefina (3) - MUKS Zielonka (1) sobota godzina 18:00 niedziela 08:30
KS Madex Górale Nowy Targ (2) - UKS Grześ Hrubieszów (3) sobota godzina 18:00  niedziela godzina 12:00

*w nawiasach miejsca zajmowane przez drużynę w tabeli.Przed meczami o kilka zdań zapytaliśmy:

Kamil Zawistowski (ULKS Józefina)
Dla mnie i mojej drużyny najbliższe mecze będą sprawdzianem , pierwszym od kiedy mamy w drużynie nowych zawodników.
Jest to trzech chłopaków z dawnych "Orląt" Warszawa, ich przyjście do naszego klubu zmieniło ustawienie i wzmocniło  nasze dwie piątki. Teraz mamy dwie bardziej wyrównane formacje i nie ukrywam, że ten fakt zwiększył nasze nadzieje i  oczekiwania co do tego sezonu. Bardzo dobrze wiemy, że Zielonka to rywal z najwyższej półki, jednak mamy nadzieje, iż stawimy im opór i nie oddamy łatwo żadnego z meczy. Druga piątka, w której gram składa się głównie z zawodników z juniorów młodszych, tylko mój partner z obrony (Mateusz Laskowski)  jest starszy. Ostatnio nasza gra się poprawiła, zaczęliśmy grać więcej piłką i doceniać to co każdy daje z siebie na boisku. W Orzyszu na pierwszym turnieju eliminacyjnym juniorów młodszych początek był fatalny (moim zdaniem), przegrana z Łochowem i chaos na boisku. Później było już lepiej, wszyscy nabrali pewności i chęci do dalszej gry, wiem że w tym meczu MUKS nie da nam tyle miejsca do gry, co zespoły w Orzyszu, lecz każdy wierzy w nasz mały triumf. Zaczynamy rundę rewanżową, mamy 15pkt. straty do Zielonki, 9 do Łochowa i 3 do Łodzi. Wszystkich zapraszam do śledzenia wyników w najbliższy weekend :)

Hubert Skrzypczak (UKS Junior Kębłowo)
Dla naszej drużyny sobotnie mecze z drużyną Niechanowa będą dla nas bardzo ważne, jeżeli chcemy myśleć o awansie to musimy wygrać i liczyć również na zwycięstwa Absolwenta Siedlec w meczach z Gułtowami. Nasza drużyna jest gotowa do pierwszych meczów w nowym roku. Gramy przed własną publicznością i chcemy udowodnić, że na prawdę w tym sezonie jesteśmy bardzo mocną drużyną, która liczy się w tegorocznych rozgrywkach. Nie lekceważymy drużyny z Niechanowa, bo jest to bardzo dobra drużyna, która udowodniła w pierwszych meczach. Serdecznie Zapraszam wszystkich kibiców do wspólnego kibicowania. JUNIOR!

Paweł Kaczówka (UKS Absolwent Siedlec)
No i nadeszły wyczekiwane po długiej przerwie mecze z Gułtowami, są to mecze bardzo ważne dla nas ponieważ dążymy do spokojnej sytuacji w grupie i  i naszym celem jest wyłącznie półfinał A i B , nie dopuszczamy myśli aby mogło być inaczej. Damy z siebie  wszystko oczywiście doceniamy przeciwnika i jego możliwości, ale na pewno nie oddamy łatwo inicjatywy.

Kuba Strzała (MUKS Zielonka)
Rundę rewanżową rozpoczynamy od dwumeczu z zespołem ULKS Józefina, które rozegramy na wyjeździe. Pierwsze mecze miedzy oba zespołami zakończyły się naszymi wygranymi i jesteśmy liderem grupy C. Wiemy, że wystąpimy w roli faworyta, ale mimo tego nie lekceważymy rywala i podejdziemy do tego meczu z pełnym zaangażowaniem. Mamy doświadczony zespół, ponieważ większość z nas gra w Ekstralidze  Seniorów, oraz niektórzy byli powoływani do kadry Polski. Według mnie możemy wygrać, musimy tylko się dobrze skoncentrować i grać  drużynowo. Naszym atutem są 2 dość wyrównane piątki, czego trochę brakuje zespołowi z Józefiny.patrykunihoc


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7533230