ELITE CUP - Z organizacji piątka, sportowo nasi gorzej2015-08-25

W samych superlatywach wypowiadali się uczestnicy Elite Cup o organizacji turnieju. Nie słyszałem ani jednej negatywnej opinii. Drużyny zagraniczne już są zainteresowane występem w przyszłym roku.

Artur Kasperek, były reprezentant kraju w unihokeju, mógł być dumny po ostatnim gwizdku sędziego. Zorganizował turniej na piątkę, w którym walczono nie tylko o puchary, ale także nagrody pieniężne w postaci bonów. Pierwszy taki turniej unihokejowy w kraju w międzynarodowej klubowej obsadzie przeszedł do historii.

- Było trochę niedociągnięć, ale jak na pierwszy raz wyszło nie najgorzej – mówi Artur Kasperek, jak zawsze skromny. – Będzie nad czym pracować. Chciałbym, by był to turniej cykliczny. Burmistrz też jest za tym. Przy pomocy miasta, w wakacje, turniej ten miałby swoje miejsce w unihokejowym kalendarzu. Tylko termin się zmieni. Rozważamy koniec czerwca bądź początek września.

Artur Kaperek ma już doświadczenie w organizowaniu tak wielkiego turnieju, więc prowokacyjnie pytam go, czy nie podjąłby się zorganizowania Super Finału mistrzostw Polski.

więcej do przeczytania pod linkiem >>>

Autor: Stefan Leśniowski
 POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7484131