ZGRUPOWANIE KADRY KOBIET U19, 13-18.08 - ORZYSZ2015-07-20
Trenerzy Kadry Narodowej Kobiet U19 oraz U17 powołali zawodniczki na zgrupowanie, które odbędzie się 13-18 sierpnia br. w Orzyszu.

Harmonogram zgrupowania:
13 sierpnia (czwartek) - 
przyjazd zawodniczek do Orzysza; przyjazd powinien nastąpić do godz. 15:00.
14-18 sierpnia - zajęcia programowe (treningi, mecze)
18 sierpnia (wtorek) - zakończenie zgrupowania ok. godz. 13:00

Opiekunowie:

  • Piotr Augustyniak – trener
  • Artur Cirocki - trener
  • Cezary Celian - trener
  • Mirosław Dąbrowski - trener
  • Vladimir Jeżek - trener
  • Marek Dancewicz – trener/kierownik zgrupowania

Dodatkowe informacje: Marek Dancewicz - marek.dancewicz@wp.pl lub 785 250 044


Lista powołanych:

 Nazwisko i imię  Nazwa Klubu

1.

 NOWACZYK EWELINA  ENERGA OLIMPIA OSOWA GDAŃSK

2.

 CHMIELEWSKA KARINA  ENERGA OLIMPIA OSOWA GDAŃSK

3.

 MARZEC DOMINIKA  ENERGA OLIMPIA OSOWA GDAŃSK

4.

 GRĄDZKA WERONIKA  ENERGA OLIMPIA OSOWA GDAŃSK

5.

 RYSZEWSKA OLIWIA  ENERGA OLIMPIA OSOWA GDAŃSK

6.

 PAWŁOWSKA KATARZYNA  ENERGA OLIMPIA OSOWA GDAŃSK

7.

 BEDNARCZYK PAULINA  ENERGA OLIMPIA OSOWA GDAŃSK

8.

 LEWANDOWSKA PAULINA  ENERGA OLIMPIA OSOWA GDAŃSK

9.

 DĄBEK ALEKSANDRA  ENERGA OLIMPIA OSOWA GDAŃSK

10.

 ARENDARCZYK AGATA  MLUKS JEDYNKA TRZEBIATÓW

11.

 DRZYMAŁA DARIA  MLUKS JEDYNKA TRZEBIATÓW

12.

 KRZYWAK ZUZANNA  MLUKS JEDYNKA TRZEBIATÓW

13.

 CIROCKA JUTRZENKA  MLUKS JEDYNKA TRZEBIATÓW

14.

 HLIWA PATRYCJA  MLUKS JEDYNKA TRZEBIATÓW

15.

 BOJDZIŃSKA KAMILLA  AMBRA OŁTARZEW

16.

 ZADROŻNA DAGMARA  AMBRA OŁTARZEW

17.

 KUBICKA WIKTORIA  UKS JUNIOR KĘBŁOWO

18.

 MIKOŁAJCZYK WIKTORIA  UKS JUNIOR KĘBŁOWO

19.

 ZBORALSKA KAMILA  UKS JUNIOR KĘBŁOWO

20.

 HEŁMIŃSKA WERONIKA  UKS JUNIOR KĘBŁOWO

21.

 ZBORALSKA JULITA  UKS JUNIOR KĘBŁOWO

22.

 KOŁODZIEJ DOMINIKA  PUKS TRZEBINIA

23.

 PABIS KATARZYNA  PUKS TRZEBINIA

24.

 TUREK EWELINA  PUKS TRZEBINIA

25.

 GURGUL PATRYCJA  PUKS TRZEBINIA

26.

 BISKUP ADRIANNA  PUKS TRZEBINIA

27.

 MASZTALER MAJA  PUKS TRZEBINIA

28.

 MICHALISZYN MAGDALENA  PUKS TRZEBINIA

29.

 PASTUSIŃSKA NATALIA  PUKS TRZEBINIA

30.

 JACHYMIAK KLAUDIA  UKS WIATR LUDŹMIERZ

31.

 PANEK MARTYNA  UKS WIATR LUDŹMIERZ

32.

 JACHYMIAK ALEKSANDRA  UKS WIATR LUDŹMIERZ

33.

 ULMAN MARIA  UKS WIATR LUDŹMIERZ

34.

 ULMAN JOANNA  UKS WIATR LUDŹMIERZ

35.

 MAREK MAGDALENA  PKS MOS ZBĄSZYŃ

36.

 KASPER SANDRA  PKS MOS ZBĄSZYŃ

37.

 BORKOWSKA ANNA  PKS MOS ZBĄSZYŃ

38.

 SZELZCHEN JOANNA  PKS MOS ZBĄSZYŃ

39.

 SZUSTAK WIOLETTA  UKS ORLĘTA WARSZAWA

40.

 KNET KATARZYNA  UKS ORLĘTA WARSZAWA

41.

 KOZŁOWSKA NATALIA  UKS ORLĘTA WARSZAWA

42.

 KOZŁOWSKA EWELINA  UKS BŁYSKAWICA NIECHANOWO

43.

 KOWALSKA ALINA  UKS BŁYSKAWICA NIECHANOWO

44.

 WOJCIECHOWSKA KLAUDIA  UKS BŁYSKAWICA NIECHANOWO

45.

 ANDRZEJEWSKA WERONIKA  UKS BŁYSKAWICA NIECHANOWO

46.

 SAMOCIUK MAŁGORZATA  UKS GRÓDEK

47.

 PAŚK KINGA  DZIKIE GĘSI ZIELONKA

48.

 FIJAŁKOWSKA MONIKA  DZIKIE GĘSI ZIELONKA

49.

 KRAJEWSKA ALEKSANDRA  DZIKIE GĘSI ZIELONKA

50.

 TOMCZYK WIKTORIA  MMKS PODHALE NOWY TARG

51.

 KRZYSTYNIAK ZUZANNA  MMKS PODHALE NOWY TARG

źródło: pzunihokeja.pl



POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7533164