ZGŁOSZENIA DO ROZGRYWEK NA SEZON 2015/20162015-06-28

Wydział Gier i Dyscypliny Polskiego Związku Unihokeja rozpoczyna przyjmowanie zgłoszeń drużyn do rozgrywek prowadzonych w ramach Polskiego Związku Unihokeja, w sezonie 2015/2016. Wszelkie niezbędne informację na temat zgłoszeń znajdziecie w załącznikach zamieszczonych poniżej.

 

Zarząd Polskiego Związku Unihokeja uwzględniając propozycje klubów podjął następujące decyzje dotyczące systemu rozgrywek na sezon 2015/2016:

  • Rozgrywki Seniorek i Juniorek Starszych odbywać się będą w formule jak w sezonie 2014/2015. Ze względu na nieprzychylną opinię Zespołu Sportu Młodzieżowego przy Instytucie Sportu koncepcja połączenia Seniorek z Juniorkami Starszymi w jedną ligę nie może zostać zrealizowana.
  • Obowiązkową weryfikacja hali sportowych na podstawie przesłanego wniosku licencyjnego.
  • Pozostawienie umowy szkoleniowej w obecnym kształcie, z tym że kluby które ją zawarły muszą przestrzegać wszystkich jej zapisów. Zgodnie z pkt 21 Regulaminu Rozgrywek Polskiego Związku Unihokeja, kluby: KS Górale Nowy Targ, KS Worwa Szarotka Nowy Targ, PKS MOS Zbąszyń, MMKS Podhale Nowy Targ; muszą wystawić kategorię młodzieżową tej samej płci do rozgrywek w sezonie 2015/2016, jeśli chcą uczestniczyć w rywalizacji, w innym wypadku zostaną usunięte z rozgrywek w kat. mężczyzn lub kobiet.
Załączniki
Download this file (wyniki-PP.pdf) Komunikat nr 36/2015 WGiD, w sprawie terminu i trybu zgłoszeń drużyn
Download this file (wyniki-PP.pdf) System rozgrywek w poszczególnych kategoriach wiekowych
Download this file (wyniki-PP.pdf) Regulamin opłat PZUnihokeja
Download this file (wyniki-PP.pdf) Wniosek o wydanie licencji dla Klubu
Download this file (wyniki-PP.pdf) Wniosek o wydanie licencji dla Klubu


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7533169