PUCHAR POLSKI DZIECI - TABELE, PARY PLAY-OFF2015-06-20

Przedstawiamy tabele po rozgrywkach grupowych Pucharu Polski Dzieci, oraz pary w play-off. Mecze fazy play-off zostaną rozegrane już jutro. Zachęcamy do śledzenia wyników na naszej stronie.

 

Dziewczynki 2003 i młodsze

Grupa A
Poz. Drużyna M Z R P Bramki Pkt
1. SP 81/Energa Olimpia Osowa Gdańsk 2 1 0 1 5-5 2
2. UKS Jedynka Orzysz 2 1 0 1 5-5 2
3. UKS Wiatr Ludźmierz 2 1 0 1 3-3 2
Grupa B
Poz. Drużyna M Z R P Bramki Pkt
1. Warszawa SP 175 2 2 0 0 14-2 4
2. SP Grygrów 2 1 0 1 12-6 2
3. SP 3 Łochów 2 0 0 2 1-19 0
Grupa C
Poz. Drużyna M Z R P Bramki Pkt
1. UKS 85 Mokotów Warszawa 2 1 1 0 5-2 3
2. Energa Olimpia Osowa Gdańsk 2 1 0 1 2-4 2
3. SP 3 Trzebinia 2 0 1 1 3-4 1
Grupa D
Poz. Drużyna M Z R P Bramki Pkt
1. Dzikie Gęsi Zielonka 2 2 0 0 4-0 4
2. LUKS Nolet Żabi Róg 2 1 0 1 2-2 2
3. SP Święcice 2 0 0 2 1-5 0

09.20 - SP 81/Energa Olimpia Osowa Gdańsk - SP Grygrów
09.45 - UKS Jedynka Orzysz - Warszawa SP 175
10.10 - UKS 85 Mokotów Warszawa - LUKS Nolet Żabi Róg
10.35 - Energa Olimpia Osowa Gdańsk - Dzikie Gęsi Zielonka
11.00 - UKS Wiatr Ludźmierz - SP 3 Łochów
11.25 - SP 3 Trzebinia - SP Święcice
13.15 - SP 81/Energa Olimpia Osowa Gdańsk/SP Grygrów - UKS 85 Mokotów Warszawa/LUKS Nolet Żabi Róg
13.40 - UKS Jedynka Orzysz/Warszawa SP 175 - Energa Olimpia Osowa Gdańsk/Dzikie Gęsi Zielonka
14.05 - (przegrani) UKS Wiatr Ludźmierz/SP 3 Łochów - SP 3 Trzebinia/SP Święcice
14.30 - (wygrani) UKS Wiatr Ludźmierz/SP 3 Łochów - SP 3 Trzebinia/SP Święcice
14.50 - mecz o 3 miejsce
15.15 - finał

____________________________________________________

Chłopcy 2003 i młodsi

Grupa A
Poz. Drużyna M Z R P Bramki Pkt
1. UKS Bankówka Zielonka 3 3 0 0 16-3 6
2. UKS Floorball Gorzów Wlkp. 3 2 0 1 17-4 4
3. UKS Zryw Przykona 3 1 0 2 6-10 2
4. SP Grygrów 3 0 0 3 3-25 0
Grupa B
Poz. Drużyna M Z R P Bramki Pkt
1. ULKS Olimpia Łochów 3 3 0 0 24-6 6
2. UKS Jedynka Orzysz 3 2 0 1 17-9 4
3. UKS Wiatr Ludźmierz 3 1 0 2 6-11 2
4. Energa Olimpia Osowa Gdańsk 3 0 0 3 1-22 0
Grupa C
Poz. Drużyna M Z R P Bramki Pkt
1. UKS Kołaczkowo 3 3 0 0 17-0 6
2. MUKS Zielonka 3 2 0 1 7-4 4
3. ZS w Baniosze 3 1 0 2 4-17 2
4. SP 3 Trzebinia 3 0 0 3 2-9 0
Grupa D
Poz. Drużyna M Z R P Bramki Pkt
1. Warszawa SP 175 3 3 0 0 13-1 6
2. WSU Wierzchowo 3 2 0 1 13-7 4
3. UKS 85 Mokotów Warszawa 3 1 0 2 3-8 2
4. UKS Victoria Gułtowy 3 0 0 3 3-16 0

08.00 - UKS Floorball Gorzów Wlkp. - UKS Wiatr Ludźmierz
08.25 - UKS Jedynka Orzysz - UKS Zryw Przykona
09.15 - MUKS Zielonka - UKS 85 Mokotów Warszawa
10.05 - WSU Wierzchowo - ZS w Baniosze
10.30 - UKS Bankówka Zielonka - Energa Olimpia Osowa Gdańsk
10.55 - ULKS Olimpia Łochów - SP Grygrów
11.20 - UKS Kołaczkowo - UKS Victoria Gułtowy
11.45 - Warszawa SP 175 - SP 3 Trzebinia
12.10 - UKS Bankówka Zielonka/Energa Olimpia Osowa Gdańsk - WSU Wierzchowo/ZS w Baniosze
12.35 - ULKS Olimpia Łochów/SP Grygrów - MUKS Zielonka/UKS 85 Mokotów Warszawa
13.00 - UKS Kołaczkowo/UKS Victoria Gułtowy - UKS Jedynka Orzysz/UKS Zryw Przykona
13.25 - Warszawa SP 175/SP 3 Trzebinia - UKS Floorball Gorzów Wlkp./UKS Wiatr Ludźmierz
13.50 - B1/C2/D3/A4 - D1/A2/B3/C4
14.15 - A1/D2/C3/B4 - C1/B2/A3/D4
14.45 - mecz o 3 miejsce
15.15 - finał

____________________________________________________

Chłopcy 2005 i młodsi

Grupa A
Poz. Drużyna M Z R P Bramki Pkt
1. UKS Kołaczkowo 3 3 0 0 26-5 6
2. ULKS Olimpia Łochów 3 2 0 1 15-13 4
3. Warszawa SP 175 3 1 0 2 7-13 2
4. UKS Jedynka Orzysz 3 0 0 3 4-21 0
Grupa B
Poz. Drużyna M Z R P Bramki Pkt
1. SP Święcice 4 4 0 0 27-11 8
2. UKS Zryw Przykona 4 3 0 1 28-10 6
3. UKS Trolik Opole 4 2 0 2 23-23 4
4. UKS Floorball Gorzów Wlkp. 4 1 0 3 20-30 2
5. UKS Bankówka Zielonka 4 0 1 4 4-28 0

08.00 - UKS Trolik Opole - UKS Jedynka Orzysz
08.00 - Warszawa SP 175 - UKS Floorball Gorzów Wlkp.
08.25 - UKS Kołaczkowo - UKS Zryw Przykona
08.25 - SP Święcice - ULKS Olimpia Łochów
08.50 - UKS Bankówka Zielonka - Warszawa SP 175
08.50 - UKS Floorball Gorzów Wlkp. - UKS Jedynka Orzysz
11.55 - UKS Trolik Opole - Warszawa SP 175
12.20 - UKS Bankówka Zielonka - UKS Jedynka Orzysz
12.45 - mecz o 3 miejsce UKS Kołaczkowo/UKS Zryw Przykona - SP Święcice/ULKS Olimpia Łochów
12.45 - finał UKS Kołaczkowo/UKS Zryw Przykona - SP Święcice/ULKS Olimpia Łochów 



POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7483584