PUCHAR POLSKI DZIECI 2015 - WYNIKI LIVE - dzień 12015-06-19

Przedstawiamy wyniki sobotniej rywalizacji w Pucharze Polski Dzieci w Łochowie.

Stronę należy odświeżać.
 * W związku z "delikatnym poślizgiem" godziny rozpoczęcia meczów uległy zmianie.

Sobota, 20.06.2015
 

Dziewczynki 2003 i młodsze
11.25 - UKS Wiatr Ludźmierz - UKS Jedynka Orzysz 1:2
11.50 - SP 3 Łochów - Warszawa SP 175 0:9
12.15 - SP 3 Trzebinia - UKS 85 Mokotów Warszawa 2:2
12.40 - KS Dzikie Gęsi Zielonka - LUKS Nolet Żabi Róg 1:0
14.15 - SP 81/Energa Olimpia Osowa Gdańsk - UKS Wiatr Ludźmierz 1:2
14.40 - SP Grygrów - SP 3 Łochów 10:1
15.05 - Energa Olimpia Osowa Gdańsk - SP 3 Trzebinia 2:1
15.30 - SP Święcice - KS Dzikie Gęsi Zielonka 0:3
17.05 - UKS Jedynka Orzysz - SP 81/Energa Olimpia Osowa Gdańsk 3:4
17.30 - UKS 85 Mokotów Warszawa - Energa Olimpia Osowa Gdańsk 3:0
17.55 - LUKS Nolet Żabi Róg - SP Święcice 2:1
18.20 - Warszawa SP 175 - SP Grygrów 5:2
 

Chłopcy 2003 i młodsi
09.30 - ULKS Olimpia Łochów - Energa Olimpia Osowa Gdańsk 10:0
09.55 - UKS Wiatr Ludźmierz - UKS Jedynka Orzysz 1:4
10.20 - UKS Floorball Gorzów Wlkp. - UKS Bankówka Zielonka 2:3
10.45 - ZS w Baniosze - UKS Kołaczkowo 0:9
11.10 - SP 3 Trzebinia - MUKS Zielonka 0:1
11.35 - UKS Victoria Gułtowy - Warszawa SP 175 0:5
12.00 - UKS 85 Mokotów Warszawa - WSU Wierzchowo 0:4
12.25 - UKS Bankówka Zielonka - UKS Zryw Przykona 4:0
12.50 - ULKS Olimpia Łochów - UKS Wiatr Ludźmierz 7:3
13.15 - Energa Olimpia Osowa Gdańsk - UKS Jedynka Orzysz 1:10
13.40 - MUKS Zielonka - UKS Kołaczkowo 0:3
14.05 - SP 3 Trzebinia - ZS w Baniosze 2:3
14.30 - Warszawa SP 175 - WSU Wierzchowo 5:1
14.55 - UKS Victoria Gułtowy - UKS 85 Mokotów Warszawa 1:3
15.20 - SP Grygrów - UKS Bankówka Zielonka 1:9
15.45 - UKS Floorball Gorzów Wlkp. - UKS Zryw Przykona 5:0
16.10 - UKS Wiatr Ludźmierz - Energa Olimpia Osowa Gdańsk 2:0
16.35 - ZS w Baniosze - MUKS Zielonka 1:6
17.00 - UKS Jedynka Orzysz - ULKS Olimpia Łochów 3:7
17.25 - UKS Kołaczkowo - SP 3 Trzebinia 5:0
17.50 - SP Grygrów - UKS Floorball Gorzów Wlkp. 1:10
18.15 - UKS 85 Mokotów Warszawa - Warszawa SP 175 0:3
18.40 - WSU Wierzchowo - UKS Victoria Gułtowy 8:2
19.05 - UKS Zryw Przykona - SP Grygrów 6:1
 

Chłopcy 2005 i młodsi
10.00 - SP Święcice - UKS Trolik Opole 8:4
10.00 - UKS Bankówka Zielonka - UKS Floorball Gorzów Wlkp. 1:8
10.25 - Warszawa SP 175 - UKS Jedynka Orzysz 3:2
10.25 - UKS Kołaczkowo - ULKS Olimpia Łochów 9:3
10.50 - UKS Floorball Gorzów Wlkp. - UKS Trolik Opole 5:9
10.50 - UKS Bankówka Zielonka - UKS Zryw Przykona 1:7
13.15 - UKS Kołaczkowo - Warszawa SP 175 7:1
13.15 - UKS Zryw Przykona - UKS Floorball Gorzów Wlkp. 11:2
13.40 - ULKS Olimpia Łochów - UKS Jedynka Orzysz 8:1
13.40 - SP Święcice - UKS Bankówka Zielonka 6:1
16.05 - Warszawa SP 175 - ULKS Olimpia Łochów 3:4
16.05 - UKS Trolik Opole - UKS Bankówka Zielonka 7:1
16.30 - UKS Jedynka Orzysz - UKS Kołaczkowo 1:10
16.30 - UKS Zryw Przykona - SP Święcice 1:4
18.55 - UKS Floorball Gorzów Wlkp. - SP Święcice 5:9
18.55 - UKS Trolik Opole - UKS Zryw Przykona 3:9



POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7483509