ZGRUPOWANIE KADRY U19 KOBIET2015-06-18
Trenerzy Kadry narodowej U19 kobiet Panowie Piotr Augustyniak i Marek Dancewicz podali liste zawodniczek na zgrupowanie które odbędzie się w dniach 6-12 lipca w czeskim Libercu.

Harmonogram zgrupowania:
06 lipca (sobota) - przyjazd zawodniczek do Jeleniej Góry dworzec PKP, ul. 1 Maja 77. Przyjazd powinien nastąpić tego dnia do godziny 10:00. Podróż z Jeleniej Góry do Liberca.
6-12 lipca - treningi, mecze treningowe z zespołami I ligi czeskiej
12 lipca (niedziela) - mecz treningowy z drużyną juniorek, wyjazd do Polski

Opiekunowie:
Piotr Augustyniak - trener
Vladimir Jezek - trener
Marek Dancewicz - trener

Potwierdzenie uczestnictwa w zgrupowaniu należy przesłać mailowo na adres marek.dancewicz@wp.pl w terminie do 25 czerwca br.

Lp.

Nazwisko i imię

Nazwa Klubu

1.

NOWACZYK EWELINA

ENERGA OLIMPIA OSOWA GDAŃSK

2.

CHMIELECKA KARINA

ENERGA OLIMPIA OSOWA GDAŃSK

3.

MARZEC DOMINIKA

ENERGA OLIMPIA OSOWA GDAŃSK

4.

ARENDARCZYK AGATA

MLUKS JEDYNKA TRZEBIATÓW

5.

DRZYMAŁA DARIA

MLUKS JEDYNKA TRZEBIATÓW

6.

CHEŁSTOWSKA ALICJA

MLUKS JEDYNKA TRZEBIATÓW

7.

MĄCZKA ŻANETA

MLUKS JEDYNKA TRZEBIATÓW

8.

KRZYWAK ZUZANNA

MLUKS JEDYNKA TRZEBIATÓW

9.

CIROCKA JUTRZENKA

MLUKS JEDYNKA TRZEBIATÓW

10.

ZADROŻNA DAGMARA

AMBRA OŁTARZEW

11.

BOJDZIŃSKA KAMILLA

AMBRA OŁTARZEW

12.

KUBICKA WIKTORIA

UKS JUNIOR KĘBŁOWO

13.

TOMCZYK WIKTORIA

MMKS PODHALE NOWY TARG

14.

KRZYSTYNIAK ZUZANNA

MMKS PODHALE NOWY TARG

15.

KOŁODZIEJ DOMINIKA

PUKS TRZEBINIA

16.

PABIS KATARZYNA

PUKS TRZEBINIA

17.

GURGUL PATRYCJA

PUKS TRZEBINIA

18.

TUREK EWELINA

PUKS TRZEBINIA

19.

MASZTALER MAJA

PUKS TRZEBINIA

20.

JACHYMIAK KLAUDIA

UKS WIATR LUDŹMIERZ

21.

PANEK MARTYNA

UKS WIATR LUDŹMIERZ

22.

JACHYMIAK ALEKSANDRA

UKS WIATR LUDŹMIERZ

23.

ULMAN MARIA

UKS WIATR LUDŹMIERZ

24.

ULMAN JOANNA

UKS WIATR LUDŹMIERZ

25.

MAREK MAGDALENA

PKS MOS ZBĄSZYŃ

26.

KASPER SANDRA

PKS MOS ZBĄSZYŃ

27.

BORKOWSKA ANNA

PKS MOS ZBĄSZYŃ

28.

SZELZCHEN JOANNA

PKS MOS ZBĄSZYŃ

29.

SZUSTAK WIOLETTA

UKS ORLĘTA WARSZAWA

30.

KOZŁOWSKA EWELINA

UKS BŁYSKAWICA NIECHANOWO

LISTA REZERWOWA

31.

SAMOCIUK MAŁGORZATA

UKS GRÓDEK

32.

BISKUP ADRIANNA

PUKS TRZEBINIA

33.

OSZUŚCIK ALERKSANDRA

MLUKS JEDYNKA TRZEBIATÓW

34.

HLIWA PATRYCJA

MLUKS JEDYNKA TRZEBIATÓW

35.

DĄBEK ALEKSANDRA

ENERGA OLIMPIA OSOWA GDAŃSK

36.

KNET KATARZYNA

UKS ORLĘTA WARSZAWA

 



POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7533309