XXII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL UNIHOKEJA O PUCHAR BAŁTYKU - cz.12015-06-15

W dniach 13 i 14 czerwca 2015 Elbląski Szkolny Związek Sportowy organizował XXII Międzynarodowy Festiwal Unihokeja Dzieci i Młodzieży o „ Puchar Bałtyku”. Turniej był przeprowadzony w pięciu największych halach sportowych miasta Elbląga. Udział w niej wzięło 68 drużyn – mistrzów województw. Festiwal jest największą imprezą unihokeja w kraju i jedną z największych w Europie.
 

Licealiada – Dziewczęta

ZS nr 2 Sanok - ZSO nr 2 Elbląg 2:0
ZZłocieniec - ZSL Morąg 2:2
ZSO nr 2 Elbląg - ZST i O  Gorzów Wlkp. 0:5
ZSL Morąg - ZS nr 2 Sanok 1:2
ZST i O  Gorzów Wlkp. - ZZłocieniec  2:0
ZSL Morąg - ZSO nr 2 Elbląg 3:1
ZS nr 2 Sanok - ZST i O  Gorzów Wlkp. 2:1
ZSO nr 2 Elbląg - ZZłocieniec  3:3
ZST i O  Gorzów Wlkp. - ZSL Morąg 3:1
ZZłocieniec - ZS nr 2 Sanok 1:3

   Drużyna Mecze Punkty Bramki
1  ZS nr 2 Sanok 4 8 9-3
2  ZST i O  Gorzów Wlkp. 4 6 11-3
3  ZSL Morąg 4 3 7-8
4  ZZłocieniec 4 2 6-10
5  ZSO nr 2 Elbląg 4 1 4-13

____________________________________________________________________

Licealiada – Chłopcy

Faza Grupowa
ZS nr 3 Sanok - LO w Sulechowie 6:1
ZSP Złocieniec - II LO Gniezno 0:3
ZST Zbąszynek - ZS nr1 Swarzędz 0:6
ZST Mielec - LO Braniewo 4:1
ZS nr 3 Sanok - ZSP Złocieniec 4:0
LO w Sulechowie - II LO Gniezno 3:4
ZST Zbąszynek - ZST Mielec 1:5
ZS nr1 Swarzędz - LO Braniewo 4:1
II LO Gniezno - ZS nr 3 Sanok 2:5
LO w Sulechowie - ZSP Złocieniec 2:1
LO Braniewo - ZST Zbąszynek 0:0
ZS nr1 Swarzędz - ZST Mielec 3:2

GRUPA A
   Drużyna Mecze Punkty Bramki
1  ZS nr 3 Sanok 3 6 15-3
2  II LO Gniezno 3 4 9-8
3  LO w Sulechowie 3 2 6-11
4  ZSP Złocieniec 3 0 1-9

GRUPA B 
   Drużyna Mecze Punkty Bramki
1  ZS nr1 Swarzędz 3 6 13-3
2  ZST Mielec 3 4 11-5
3  LO Braniewo 3 1 2-8
4  ZST Zbąszynek 3 1 1-11

Półfinały
LO w Sulechowie – ZST Zbąszynek 3:2 k.
LO Braniewo – ZSP Złocieniec 1:7
ZS nr 3 Sanok – ZST Mielec 2:0
ZS nr1 Swarzędz – II LO Gniezno 2:1

Mecz o VII miejsce ZST Zbąszynek - LO Braniewo 2:0
Mecz o V miejsce LO w Sulechowie - ZSP Złocieniec 2:3
Mecz o III  miejsce ZST Mielec - II LO Gniezno 1:2
Mecz o I miejsce ZS nr 3 Sanok - ZS nr1 Swarzędz 5:4

Klasyfikacja Końcowa
1. ZS nr 3 Sanok
2. ZS nr1 Swarzędz
3. II LO Gniezno
4. ZST Mielec
5. ZSP Złocieniec
6. LO w Sulechowie
7. ZST Zbąszynek
8. LO Braniewo

____________________________________________________________________

Gimnazjada – Dziewczęta

Faza Grupowa I
Kębłowo – Miszewo 5:0
Nowy Kamień – Orzysz 0:1
Brzeźnica – Brójce 3:2
Nowe Zduny – Zielonka 2:3
Nowy Dwór Kw. – Dębno 2:0
Łambinowice – Trzebinia 1:7
Trzebiatów – Brzozie 5:0
Kębłowo - Nowy Kamień 0:2
Miszewo – Orzysz 0:6
Brzeźnica - Nowe Zduny 2:1
Brójce – Zielonka 2:2
Nowy Dwór Kw. – Łambinowice 1:1
Dębno – Trzebinia 0:5
Brzozie – Niechanowo 2:0
Orzysz – Kębłowo 2:1
Miszewo - Nowy Kamień 0:6
Zielonka – Brzeźnica 1:4
Brójce - Nowe Zduny 0:1
Trzebinia - Nowy Dwór Kw. 0:0
Dębno – Łambinowice 0:5
Niechanowo – Trzebiatów 0:2

GRUPA A
   Drużyna Mecze Punkty Bramki
1  Orzysz 3 6 9-1
2  Nowy Kamień 3 4 8-1
3  Kębłowo 3 2 6-4
4  Miszewo 3 0 0-17

GRUPA B
   Drużyna Mecze Punkty Bramki
1  Brzeźnica 3 6 9-4
2  Zielonka 3 3 6-8
3  Nowe Zduny 3 2 4-5
4  Brójce 3 1 4-6

GRUPA C
   Drużyna Mecze Punkty Bramki
1  Trzebinia 3 5 12-1
2  Nowy Dwór Kw. 3 4 3-1
3  Łambinowice 3 3 7-8
4  Dębno 3 0 0-12

GRUPA D
   Drużyna Mecze Punkty Bramki
1  Trzebiatów 2 4 7-0
2  Brzozie 2 2 2-5
3  Niechanowo 2 0 0-4

Faza Grupowa II
Orzysz – Nowy Dwor Kw. 0:1
Nowy Kamień – Trzebinia 0:3
Brzeźnica – Brzozie 1:0
Zielonka – Trzebiatów 0:3
Nowy Dwór Kw. – Nowy Kamień 2:1
Trzebinia - Orzysz 3:1
Brzozie – Zielonka 0:1
Trzebiatów – Brzeźnica 4:3

GRUPA E
   Drużyna Mecze Punkty Bramki
1  Trzebinia 3 5 6-1
2  Nowy Dwór Kw. 3 5 3-1
3  Orzysz 3 2 2-4
4  Nowy Kamień 3 0 1-6

GRUPA F
   Drużyna Mecze Punkty Bramki
1  Trzebiatów 3 6 12-3
2  Brzeźnica 3 4 8-5
3  Zielonka 3 2 2-7
4  Brzozie 3 0 0-7

Brójce - Dębno 0:5
Dębno - Miszewo 0:5
Miszewo – Brójce 5:0

GRUPA H
   Drużyna Mecze Punkty Bramki
1  Brójce 2 0 0-10
2  Miszewo 2 4 10-0
3  Dębno 2 2 5-5

Półfinały
Trzebinia – Brzeźnica 2:1
Trzebiatów – Nowy Dwór Kw. 1:0
Kębłowo - Nowe Zduny 2:1
Łambinowice - Niechanowo 2:3

Mecz o XI miejsce
Nowe Zduny - Łambinowice 2:1
Mecz o IX miejsce Kębłowo - Niechanowo 0:2
Mecz o VII miejsce Nowy Kamień - Brzozie 1:0
Mecz o V miejsce Orzysz - Zielonka 2:0
Mecz o III  miejsce Brzeźnica - Nowy Dwór Kw. 0:2
Mecz o I miejsce Trzebinia - Trzebiatów 1:0 k.

Klasyfikacja Końcowa
1. Trzebinia
2. Trzebiatów
3. Nowy Dwór Kw.
4. Brzeźnica
5. Orzysz
6. Zielonka
7. Nowy Kamień
8. Brzozie
9. Niechanowo
10. Kębłowo
11. Nowe Zduny
12. Łambinowice
13. Miszewo
14. Dębno
15. Brójce

____________________________________________________________________

Gimnazjada – Chłopcy

Faza Grupowa I
Brzeźnica - Tomawa 1:1
Jasionówka - Żabi Róg 6:3
Sanok – Gdynia 4:0
Brójce – Gardeja 2:4
Nowy Targ – Grzmiąca 1:2
Zielona Góra – Kamienna Góra 7:1
Brzeźnica – Jasionówka 2:1
Tomawa - Żabi Róg 2:2
Józefina – Sanok 0:3
Żurawica – Brójce 1:2
Nowy Targ – Zielona Góra 8:1
Grzmiąca – Kamienna Góra 4:3
Żabi Róg – Brzeźnica 1:5
Tomawa – Jasionówka 0:3
Gdynia – Józefina 3:2
Gardeja – Żurawica 2:2
Kamienna Góra – Nowy Targ 1:6
Grzmiąca – Zielona Góra 6:2

GRUPA A
   Drużyna Mecze Punkty Bramki
1  Brzeźnica 3 5 8-3
2  Jasionówka 3 4 10-5
3  Tomawa 3 2 3-6
4  Żabi Róg 3 1 6-13

GRUPA B
   Drużyna Mecze Punkty Bramki
1  Sanok 2 4 7-0
2  Gdynia 2 2 3-6
3  Józefina 2 0 2-6

GRUPA C
   Drużyna Mecze Punkty Bramki
1  Gardeja 2 3 6-4
2  Brójce 2 2 4-5
3  Żurawica 2 1 3-4

GRUPA D
   Drużyna Mecze Punkty Bramki
1  Grzmiąca 3 6 12-6
2  Nowy Targ 3 4 15-4
3  Zielona Góra 3 2 10-15
4  Kamienna Góra 3 0 5-17

Faza Grupowa II
Brzeźnica – Brójce 5:1
Jasionówka – Gardeja 5:0
Sanok – Nowy Targ 1:2
Gdynia – Grzmiąca 0:6
Brzeźnica – Gardeja 1:1
Jasionówka – Brójce 3:2
Sanok – Grzmiąca 4:4
Gdynia – Nowy Targ 1:8

GRUPA E
   Drużyna Mecze Punkty Bramki
1  Brzeźnica 3 5 8-3
2  Jasionówka 3 4 9-4
3  Gardeja 3 3 5-8
4  Brójce 3 0 5-12

GRUPA F
   Drużyna Mecze Punkty Bramki
1  Grzmiąca 3 5 12-5
2  Nowy Targ 3 4 11-4
3  Sanok 3 3 9-6
4  Gdynia 3 0 1-18

Żabi Róg – Żurawica 4:1
Kamienna Góra – Józefina 2:2
Tomawa – Żurawica 1:1
Józefina – Zielona Góra 0:5

GRUPA G
   Drużyna Mecze Punkty Bramki
1  Żabi Róg 2 3 6-3
2  Tomawa 2 2 3-3
3  Żurawica 2 1 2-5

GRUPA H
   Drużyna Mecze Punkty Bramki
1  Zielona Góra 2 4 12-1
2  Józefina 2 1 2-7
3  Kamienna Góra 2 1 3-9

Półfinały
Brzeźnica – Nowy Targ 0:1
Grzmiąca – Jasionówka 2:0
Gardeja – Gdynia 0:1 k.
Sanok – Brójce 0:3

Mecz o XIII miejsce Żurawica – Kamienna Góra 5:4
Mecz o XI miejsce Tomawa – Józefina 1:0 k.
Mecz o IX miejsce Żabi Róg – Zielona Góra 2:1
Mecz o VII miejsce Gardeja - Sanok 4:3
Mecz o V miejsce Gdynia - Brójce 0:4
Mecz o III  miejsce Brzeźnica - Jasionówka 3:0
Mecz o I miejsce Nowy Targ - Grzmiąca 1:2 k.

Klasyfikacja Końcowa
1. Grzmiąca
2. Nowy Targ
3. Brzeźnica
4. Jasionówka 
5. Brójce
6. Gdynia
7. Gardeja
8. Sanok
9. Żabi Róg
10. Zielona Góra
11. Tomawa
12. Józefina
13. Żurawica
14. Kamienna Góra



POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7483495