FINAŁ MISTZOSTW POLSKI MŁODZICZEK2015-05-27

W dniach 23-24.05.2015 r. w sali sportowej Gimnazjum Nr 1 w Morągu został rozegrany finał Mistrzostw Polski w kategorii młodziczki.

 

Lp.

G R U P A I

Lp.

G R U P A II

1.

PAGED NOLET Żabi Róg

WARMIŃSKO - MAZURSKIE

1.

PODHALE Nowy Targ

MAŁOPOLSKIE

2.

DZIKIE GĘSI Zielonka

MAZOWIECKIE

2.

JEDYNKA Trzebiatów

ZACHODNIOPOMORSKIE

3.

JADBERG PIONIER Tychy

ŚLĄSKIE

3.

PUKS Trzebinia

MAŁOPOLSKIE

 

 

 

4.

JEDYNKA Orzysz

WARMIŃSKO - MAZURSKIE


 

WYNIKI ROZEGRANYCH SPOTKAŃ

Sobota 24.05.2015

LP

GODZINA

G O S P O D A R Z E

WYNIK

G O Ś Ć I E

1

10,00 – 10,45

„JEDYNKA” TRZEBIATÓW

0

1

PUKS TRZEBINIA

MVPKACZANOWSKA MAGDA

MVP SKRZYPKOWSKA ROKSANA
Bramki:
Skrzypkowska Karina

2

10,55 – 11,40

„JEDYNKA” ORZYSZ

0

2

PODHALE” NOWY TARG

MVPSADOWSKA WIKTORIA

MVP WÓJCIKIEWICZ DOMINIKA
Bramki:
Maciaś Aleksandra, Wójcikiewicz Dominika

3

11,50 – 12,35

PAGED „NOLET” ŻABI RÓG

2

1

„DZIKIE GĘSI” ZIELONKA

MVP JUZAK OLIWIA
Bramki:
Wiśnik Amelia, Sienkiewicz Aleksandra

MVP WÓJCIK GABRIELA
Bramki:
Wójcik Gabriela

4

12,45 – 13,30

„JEDYNKA” TRZEBIATÓW

3

7

JEDYNKA” ORZYSZ

MVP SZYMAŃSKA ZUZANNA
Bramki:
Szymańska Zuzia. – 2, Kaczanowska Magda

MVP PRASAŁ GABRIELA
Bramki:
Prasał Gabriela – 4, Giglewicz Wiktoria – 3

5

13,40 – 14,25

PODHALE” NOWY TARG

6

1

PUKS TRZEBINIA

MVP PUDZISZ ZUZANNA
Bramki:
Pudzisz Weronika – 2, Wójcikiewicz Dominika– 2, Malinowska Liwia, Kowalczyk Karolina

MVP PABIS WERONIKA
Bramki:
Pabis Weronika

6

14,35 – 15,20

DZIKIE GĘSI” ZIELONKA

1

0

TKKF JADBERG PIONIER TYCHY

MVP CHOJNOWSKA ALEKSANDRA
Bramki:
Chojnowska Aleksandra

MVP KUBICKA MARTYNA

7

16,30 – 17,15

PUKS TRZEBINIA

1

1

„JEDYNKA” ORZYSZ

MVP KURDZIEL KAROLINA
Bramki:
Kurdziel Karolina

MVP GIGLEWICZ WIKTORIA
Bramki:
Giglewicz Wiktoria

8

17,25 – 18,10

PODHALE” NOWY TARG

10

1

„JEDYNKA” TRZEBIATÓW

MVP OSMALA ANNA
Bramki:
Wójcikiewicz Dominika – 6, Osmala Ania – 2, Pudzisz Zuzanna, Maciaś Aleksandra

MVP BERNACIAK KAROLINA
Bramki:
Bernaciak Karolina

9

18,20 – 19,00

TKKF JADBERG PIONIER TYCHY

1

1

PAGED „NOLET” ŻABI RÓG

MVP SOLECKA ADRIANNA
Bramki:
bramka samobójcza

MVP SIENKIEWICZ ALEKSANDRA
Bramki:
Sienkiewicz Aleksandra


 

 

Tabela Grupy I:


 

PAGED NOLET

ŻABI RÓG

DZIKIE GĘSI ZIELONKA

TKKF JADBERG PIONIER TYCHY

Pkt.

Br.

Miejsce

PAGED NOLET ŻABI RÓG


 

2 – 1

1 – 1

4

3-3

I

DZIKIE GĘSI ZIELONKA

1 – 2


 

1 – 0

3

2-2

II

TKKF JADBERG PIONIER TYCHY

1 – 1

0 – 1


 

1

1-2

III

 
Tabela Grupy II:


 

NOWY TARG

JEDYNKA TRZEBIATÓW

PUKS TRZEBINIA

JEDYNKA ORZYSZ

Pkt.

Br.

Miejsce

PODHALE NOWY TARG


 

10 – 1

6 – 1

2 – 0

9

18-2

I

JEDYNKA TRZEBIATÓW

1 – 10


 

0 – 1

3 – 7

0

4-18

IV

PUKS TRZEBINIA

1 – 6

1 – 0


 

1 – 1

4

3-7

III

JEDYNKA ORZYSZ

0 – 2

7 – 3

1 – 1


 

4

8-6

II


NIEDZIELA 24.05.2015

LP

Godz.

G O S P O D A R Z E

WYNIK

G O Ś Ć I E

10

09,00

3m Gr. I

TKKF JADBERG PIONIER TYCHY

4

0

4m Gr. II

„JEDYNKA” TRZEBIATÓW

MVP JANIK KAROLINA
Bramki:
Wężycka Oliwia, Słomian Julia, Pliszek Paulina, Kopciara Alicja

MVP GRUSZKA JULIA

11 I PÓŁFINAŁ

09,55

1m Gr. I

PAGED „NOLET” ŻABI RÓG

3

3

2m Gr. II

JEDYNKA” ORZYSZ

MVP SUCHOCKA ANITA
Bramki:
Majewska Marta, Hochherz Marta, Sienkiewicz Aleksandra

MVP ANTONOWICZ ADRIANNA
Bramki:
Prasał Gabriela, Kleczkowski Emilia, Antonowicz Adrianna

UWAGI: Mecz został rozstrzygnięty w rzutach karnych na korzyść drużyny – Jedynka Orzysz

12

II PÓŁFINAŁ

11,15

1m Gr. II

PODHALE” NOWY TARG

3

0

2m Gr. I

„DZIKIE GĘSI” ZIELONKA

MVP MALIAS ALEKSANDRA
Bramki:
Wójcikiewicz Dominika – 2, Osmala Anna

MVP ABRAMCZYK ZUZANNA

13

12,05

3m Gr. II

PUKS TRZEBINIA

4

1

3m Gr. I

TKKF JADBERG PIONIER TYCHY

MVP ZYCH NATALIA
Bramki:
Skrzypkowska Karina, Kurdziel Karolina, Odrzywołek Małgorzata, Pabis Weronika

MVP JANIK KAROLINA
Bramki:
Wężycka Oliwia

14

13,10

Mecz o

III miejsce

PAGED „NOLET” ŻABI RÓG

0

1

Mecz o

III miejsce

DZIKIE GĘSI” ZIELONKA

MVP MOZOL MARZENA

MVP HELIS ALEKSANDRA
Bramki:
Kwiatkowska Zuzanna

15

14,05

3m Gr. II

PUKS TRZEBINIA

0

0

4m Gr. II

„JEDYNKA” TRZEBIATÓW

MVP CICHY JULIA

MVP ADACH ALICJA

16

15,10

FINAŁ

„JEDYNKA” ORZYSZ

0

7

FINAŁ

PODHALE” NOWY TARG

MVP GOTOWIEC ALEKSANDRA

MVP HABOT MAGDALENA
Bramki:
Wójcikiewicz Dominika – 5, Osmala Anna – 2


 

16,00

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU


 


 

 Tabela dla drużyn grających o miejsca 5 – 7 w turnieju:


 

PUKS TRZEBINIA

TKKF JADBERG PIONIER TYCHY

JEDYNKA TRZEBIATÓW

Pkt.

Br.

Miejsce

PUKS TRZEBINIA


 

4 – 1

0 – 0

4

4-1

I

TKKF JADBERG PIONIER TYCHY

1 – 4


 

4 – 0

3

5-4

II

JEDYNKA TRZEBIATÓW

0 – 0

0 – 4


 

1

0-4

III


 

 

 OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

I MIEJSCE - MISTRZ POLSKI - PODHALE NOWY TARG


II MIEJSCE - VICE MISTRZ POLSKI
- JEDYNKA ORZYSZ


III MIEJSCE – „DZIKIE GĘSI” ZIELONKA


IV MIEJSCE - PAGED „NOLET” ŻABI RÓG


V MIEJSCE – PUKS TRZEBINIA


VI MIEJSCE - TKKF JADBERG PIONIER TYCHY

VII MIEJSCE – JEDYNKA TRZEBIATÓW


 

NAJLEPSZA 6 TURNIEJU

Stoją od lewej:
Najlepsza bramkarka w turnieju - SUCHOCKA ANITA - PAGED „NOLET” Żabi Róg
Najlepsza obrończyni w turnieju - SADOWSKA WIKTORIA - „JEDYNKA” Orzysz
Najlepsza skrzydłowa w turnieju - OSMALA ANNA - „PODHALE” Nowy Targ
Najlepsza środkowa w turnieju - WÓJCIKIEWICZ DOMINIKA - „PODHALE” Nowy Targ
Najlepsza obrończyni w turnieju - PABIS WERONIKA - PUKS Trzebinia
Najlepsza skrzydłowa w turnieju - MATERA WIKTORIA„DZIKIE GĘSI” Zielonka


 

WYRÓŻNIENIA - DLA NAJLEPSZYCH ZAWODNICZEK Z KAŻDEJ DRUŻYNY

Od lewej:
SIENKIEWICZ ALEKSANDRA (Żabi Róg), SKRZYPKOWSKA KARINA (Trzebinia), KLECZKOWSKA EMILIA (Orzysz), WÓJCIKIEWICZ DOMINIKA (Nowy Targ), SZYMAŃSKA ZUZANNA (Trzebiatów), ABRAMCZYK ZUZANNA (Zielonka), PILSZEK PAULINA (Tychy)


Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplom za zdobyte miejsce w turnieju. Zawodniczki i trenerzy za miejsca 1 – 3 uhonorowani zostali medalami. Puchary oraz medale ufundował Polski Związek Unihokeja. Dla zawodniczek MVP meczów grupowych oraz meczów o miejsce 3 i finał organizator ufundował okolicznościowe statuetki oraz czekoladę :) Najlepsza „6” turnieju otrzymała kije firmy Exel, a bramkarka kask bramkarski. Wyróżnione zawodniczki otrzymały koszulki oraz opaski na rękę + pamiątkowe smycze.


Organizatorzy turnieju składają podziękowania za pomoc i wsparcie finansowo – materialne dla:

  • Burmistrza Morąga – Tadeusza Sobierajskiego

  • Zastępcy Burmistrza – Leszka Biernackiego

  • Firmie „ MIR BRUK”

  • Firmie „ PIASK – ŻWIR CHMIELEWSKI”

  • Morąski Dom Kultury

  • Firmie LACTIMA w Morągu

  • PAGED SKLEJKA SA w Morągu

  • Gimnazjum NR 1 w Morągu

oraz rodzicom za bufet kawowy i wspaniałe pyszne ciasta dla wszystkich gości.



POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7484101