POLSKA LIGA UNIHOKEJA2012-01-06
Już w ten weekend swoje kolejne spotkania, a zarazem ostatnie w sezonie zasadniczym rozegrają panie w ekstralidze seniorek. W grupie A wszystko jest już wiadome, zwycięzcą grupy zostanie Energa Gdańsk, która wyprzedzi Dzikie Gęsi. Te dwie drużyny zmierzą się na przeciwko siebie, wynik pozostaje sprawą otwartą chodź w roli faworyta wystąpi na swoim parkiecie zespół z Gdańska. Spotkania MUKS Jedynka Trzebiatów z UKS Gródkiem rozegrano awansem miesiąc temu. W obu meczach zwycięstwo odniosły trzebiatowianki wygrywając 9-7 i 6-5.
W grupie B mamy kolejne nowotarskie derby. Kije skrzyżują ze sobą zespoły KS Worwa Szarotka Nowy Targ i MMKS Podhale Nowy Targ. MMKS może wskoczyć na fotel lidera, jednak aby tego dokonać musi pokonać Szarotkę i liczyc na to, że faworyzowany rywal z Siedlca polegnie na wyjeździe w dwumeczach z Multi Killers 75 Kraków.

Swoje kolejne pojedynki na parkietach I ligi rozegrają seniorzy. Olimpia Łochów podejmować będzie UKS Nowa Łódź, dla łodzkiego zespołu będą to ostatnie mecze w sezonie zasadniczym i aby liczyć na jak najwyższą lokatę muszą urwać punkty łochowianom.
W Sanoku miejscowy Unihoc Team zmierzy się z sąsiadem "zza miedzy" ekipą Pancernych Żurawica.
W I lidze seniorów do zakończenia rundy zasadnieczej oprócz kolejek zaplanowanych na ten weekend do rozegrania pozostają jeszcze 2 kolejki, które zaplanowano na 21 i 22 stycznia.

Poniżej przedstawiamy mecze zaplanowane na 7-8 stycznia, w nawiasie wynik z pierwszej rundy:

Ekstraliga seniorek:
Energa Olimpia Osowa Gdańsk - Dzikie Gęsi Zielonka  (6-4 i 6-2)
KS Worwa Szarotka Nowy Targ - MMKS Podhale Nowy Targ (3-5 i 1-4)
UKS Multi 75 Killers Kraków - UKS Absolwent Siedlec (3-9 i 3-6)

I liga seniorów:
ULKS Olimpia Łochów - UKS Nowa Łódź  (5-7 i 7-5)
Unihoc Team Sanok - UKS Pancerni Żurawica (11-3 i 6-5)

Wyniki spotkań wymienionych powyżej można obstawiać w naszej zabawie TYPER florbalki.pl - LINK >>>


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7484161