JUNIORZY MŁODSI: GRUPA D2015-01-19

W dniu 17 stycznia 2015 w hali sportowej Zespołu Szkół w Gorzycach Wielkich rozegrany został III Turniej Eliminacyjny o Mistrzostwo Polski w sezonie 2014/2015 w kategorii junior młodszy.

W grupie D po raz trzeci zmierzyły się drużyny UKS Junior Kębłowo, Zespołu Szkół w Gorzycach Wielkich i UKS Błyskawica Niechanowo.

Wyniki rozegranych meczów przedstawiają się następująco:
UKS Błyskawica Niechanowo - UKS Junior Kębłowo 2:6  (1-0,0-2,1-4)
UKS Junior Kębłowo - ZS Gorzyce Wielkie 6:1 (1-0,3-0,2-1)
ZS Gorzyce Wielkie - UKS Błyskawica Niechanowo 4:8


Tomasz Wojciechowski - trener UKS Błyskawica Niechanowo
No i stało się przegraliśmy pierwszy mecz w tym sezonie już nie jesteśmy niepokonani. Myślę, że liczba zawodników, która pojawiła się na zwodach w Gorzycach spowodowała to, że nasi chłopcy byli zbyt pewni siebie. Zabrakło przede wszystkim skuteczności w meczu z Kębłowem. Nasi napastnicy nie mogli trafić w piłeczkę, nie trafiali w bramkę, nie trafiali nawet w pusta bramkę. Obrońcy natomiast nie potrafili dokładnie zagrać piłeczki do kolegów z ataku wielokrotnie tracili piłeczkę przez niedokładne podania, strzały na bramkę, które były strzałami w mur przeciwnika jak i powolne rozgrywanie kiwanie się pod swoja bramką.
Generalnie słabą dyspozycję miała cała drużyna. Jest to wynik braku systematycznego treningu, niektórzy myślą, że są zdolni to nie muszą trenować. Jak pokazał ten turniej trzeba być na każdym treningu żeby osiągnąć wynik na wysokim poziomie sportowym.
Mam nadzieję, żę turniej ten pozwoli nam wyciągnąć wnioski i w półfinałach zagramy na wysokim poziomie.

Grupa D - tabela po 3 turniejach
Poz. Drużyna Mecze Z R P Bramki Pkt
1. UKS Błyskawica Niechanowo 6 4 1 1 31-22 13
2. UKS Junior Kębłowo 6 4 0 2 31-12 12
3. ZS Gorzyce Wielkie 6 0 1 5 15-43 1

Awans po półfinałów uzyskały drużyny z Niechanowa i Kębłowa. ZS Gorzyce Wielkie powalczy w dodatkowych turnieju eliminacyjnym do półfinałów.POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7536173