EKSTRALIGA SENIOREK - CIEKAWE MECZE W IX ORAZ X KOLEJCE2014-12-05
W nadchodzący weekend rozegrane zostaną mecze w ramach IX oraz X kolejce. Niektóre z nich szykują się całkiem ciekawie. Spotkania odbędą się w Zbąszyniu, Kębłowie i Nowy Targu.


Szarotka Nowy Targ - Podhale Nowy Targ
W zeszły weekend odbywały się mecze derbowe Nowego Targu w kategorii mężczyzn, a teraz o prym zmierzą się kobiety. Szarotka oraz Podhale spisują się w tym sezonie dość kiepsko i zajmują odpowiednio 6 i 5 miejsce. Fakt, że zespoły zajmują miejsca w tabeli obok siebie dodaje temu pojedynkowi dodatkowego smaczku.  Ostanie derby kończyły się wynikami na korzyść Podhalanek, gdyż te wygrywały mecze 8:2 i 6:5.


Junior Kębłowo - Multi 75 Killers Kraków
Drugi dwumecz odbędzie się Kębłowie. Tamtejszy Junior podejmie przed swoją publicznością Multi 75 Killers Kraków. Zawodniczki z Kębłowa strzeliły w tym sezonie 20 bramek, czyli najmniej w lidze. Zespół z "grodu Kraka" strzelił ich w tym sezonie 40 co nie jest złym wynikiem, ale stracił za to 71, a jest to najgorszy wynik w lidze. Junior zajmuje ostatnie, 7 miejsce w tabeli, Multi 75 Killers 4.

MOS Zbąszyń - Energa Gdańsk
MOS Zbąszyń - Energa Gdańsk to hit tej kolejki. Energa zajmuje pierwszą lokatę, Zbąszyń drugą.  Obie ekipy mają najlepsze statystki pod względem bramek: MOS 41-13, a Energa 46-22. W sezonie 2013/2014 Energa wyraźnie górowała nad rywalami (wygrane 12:1 i 6:4), lecz w tym sezonie zespół Zbąszynia prezentuje się dużo lepiej niż w poprzednim i możemy być pewni ciekawych spotkań.POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7484104