EKSTRALIGA SENIOREK: JEDYNKA TRZEBIATÓW - ENERGA GDAŃSK2011-12-17
Energa Olimpia Osowa Gdańsk straciła pierwsze punkty w tym sezonie. Dziś po dogrywce pokonała MLUKS Jedynkę Trzebiatów 9-8. Już jutro spotkanie rewanżowe, które rozpocznie się o godzinie 12:00. W tabeli Energa nadal prowadzi, natomiast Trzebiatów walczy z Dzikimi Gęsiami o awans z drugiego miejsca.

MLUKS Jedynka Trzebiatów - Energa Olimpia Osowa Gdańsk 8-9 (3-1,0-4,5-3) dogrywka (0-1)

Widzów: 50
Najlepsze zawodniczki meczu:
#6 Grzelak Lucyna (MLUKS Jedynka Trzebiatów)
#89 Hanna Samson (Energa Olimpia Osowa Gdańsk)

MLUKS Jedynka Trzebiatów:
Bagińska Barbara (bramkarz), Mazur Dominika, Kuc Milena, Niewiadomska Marta, Grzelak Lucyna, Mitko Natalia, Gut Kinga, Bagińska Stanisława, Krzywak Justyna, Szamruchiewicz Paulina, Bogdańska Pamela (kapitan), Staszków Magdalena, Prośniewsa Joannam Brajewska Andźelika
Ławka Trenerska: Cirocki Artur, Bogdański Tomasz

Energa Olimpia Osowa Gdańsk:
Stenka Maja, Kwiecińska Adrianna (kapitan), Raczkowska Anna, Romanowska Anna, Stelmasiewicz Amelia, Wieczorek Jagoda, Chomnicka Anna, Tołysz Katarzyna (bramkarz), Noga Weronika, Kraus Monika, Samson Hanna
Ławka Trenerska: Zajdziński Bogdan, Ludwichowski Paweł

ARTUR CIROCKI (MLUKS JEDYNKA TRZEBIATÓW)

Mecz był dość nierówny, ale jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej ekipy, dziewczęta realizowały założenia  taktyczne i to najbardziej cieszy, przy odrobinie szczęścia mogliśmy wyjść na prowadzenie 9:7 na 4 min przed  końcem, nie trafiliśmy do pustej bramki z 2 metrów , w dogrywce padł strzał i lekki rykoszet zmylił bramkarkę,  tak się zakończył mecz, szkoda. Myślę, że mecz mógł się podobać, choć przed spotkaniem niektórzy prosili o  przygotowanie dwóch protokołów, dziękujemy wszystkim dziewczętom Jedynki za zdrowie i zaangażowanie zostawione  na boisku.

PIOTR LUDWICHOWSKI (ENERGA OLIMPIA OSOWA GDAŃSK)
nasze dziewczyny zlekceważyły trochę przeciwnika i zagrały słabo. Trzebiatów zaprezentował się bardzo ambitnie i skutecznie wykańczał swoje kontry. Część dziewczyn odczuwa jeszcze zmęczenie po Mistrzostwach Świata a pozostałe miały wymuszona przerwę w treningach z powodu wyjazdu trenerów do Szwajcarii.

źródło: Artur Cirocki
dodał: patrykunihoc

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7485842