JUNIORKI STARSZE - grupa C2014-09-30
Aktualne Mistrzynie Polski Juniorek Starszych - SUS Travel Jedynka Trzebiatów zakończyły pierwszy turniej eliminacyjny z 5 punktami na koncie po tym jak wygrały w dogrywce z Energą Olimpią Osową Gdańsk oraz zwycięstwie z PKS MOS Zbąszyń.

Najciekawszym spotkaniem tych rozgrywanych w Gdańsku zawodów był mecz Olimpii z Jedynką. Gospodynie turnieju prowadziły po 40 minutach jedną bramką, lecz aktualne złote medalistki otrząsnęły się i doprowadziły jeszcze przed końcem trzeciej tercji meczu do remisu. O tym kto danego dnia jest lepszy zadecydowała dogrywka w której "złotą bramkę" zdobyły zawodniczki z Trzebiatowa.
Kolejne spotkanie dwóch przyjezdnych drużyn przebiegało pod dyktando mistrzyń Polski.  W pierwszej tercji strzeliły one trzy bramki i wygrały pierwszą odsłonę 3:0. Ta różnica trzech bramek dała Jedynce kolejne punkty.
Niedzielny mecz w którym zmierzyły się zawodniczki z Gdańska i ze Zbąszynia toczył się pod kontrolą tych pierwszych, a o wyniku zadecydowała pierwsza odsłona. Kolejne tercje bardziej nerwowe w wykonaniu Gdańszczanek i wyniki odpowiednio 3:3 oraz 1:2. Mimo to udało się im dowieźć do końca korzystny wynik.

Energa Gdańsk - Jedynka Trzebiatów 3-4 (0-1,2-0,1-2) (0-1) dogr.